Interesantākais sākas savaldzināšanas fāzē – efektīvs aplidošanas modelis II daļa

Publicējis Lieliskais, , X
padomi

Savaldzināšana nav laimes spēle, tajā Tu parādi vai izproti notiekošo starp vīrieti un sievieti. Sieviete jau pirmajās sekundēs, nepārspīlējot, zina vai Tu viņai esi simpātisks. Tālākais ir aplidošanas process, kurš atklāj cik saderīgi jūs esat. Tam ir konkrēta, nemainīga struktūra un principi. Līdzīgi kā dzīvniekiem ir riesta deja, cilvēkiem ir aplidošana, kas noris intelektuālā līmenī. No turienes arī nosaukums “aplidošana”.

Efektīvas aplidošanas modelis ir svarīgākā tēma mīlas mākslās un attiecībās ar sievietēm vispār. Ja īsti nesaproti, par ko ir runa, vai palaidi garām pirmo daļu, noteikti izlasi. Tajā ir izlikta pamata izpratne par to, ko aplidošana nozīmē mūsu sugai un kāpēc no tās nav iespējams izvairīties.

Otrā, savaldzināšanas fāze

Savaldzināšanas fāze ir svarīgākā no efektīva aplidošanas modeļa. Tajā izšķiras vai jums ar meiteni būs, kas vairāk par vienkāršu papļāpāšanu. Iepazīšanās fāzē noskaidrojies, ka jūs viens otram esat simpātiski. Idejiski, tālāk vīrietis noskaidro vai sieviete viņu ieinteresēs arī ar ko vairāk kā izskatu. Savukārt sieviete, pirmkārt, noskaidro cik vīrišķīgs ir potenciālais partneris, t.i. vai saprot, kas viņam ir jādara kā vīrietim. Otrkārt – viņa vērtību priekš sevis.

Angliski šo posmu sauc par “Comfor building” – komforta radīšanu. Manā uztverē terminam ir pārāk šaura nozīme, tāpēc lietoju tieši “savaldzināšana”. Tas pilnīgāk aptver notiekošā nozīmi.

Šī posms procesā ir arī ilgākais. Ja iepazīšanās fāze aizņēma vien pus stundu līdz stundai, tad šajā pavadīsi lielāko laika daļu, t.i. 6 līdz 8 stundas. Tieši tāpat kā iepazīšanās fāze, tas sastāv no trim posmiem, kur pirmais un pēdējais ir pārejas.

1. posms “draudzība”

Sadraudzēšanās posmā notiek tieši tas, kas attiecas uz sadraudzēšanos. Principā tas ir tieši tāpat kā sadraudzējoties ar saviem vīriešu kārtas paziņām. Jūs atrodat kopējas intereses, vērtības un uzskatus.

Atkarībā no sava mērķa vari izvēlēties, kur tālāk virzīt komunikāciju. Palikt tikai paziņām papļāpāšanai vai izvēlēties kursu uz nodarbēm citā plaknē. Izvēloties otro tev ir iespēja apzināti pieskaņoties meitenes vērtību skalai un interesēm . Tik nepārproti, tev nav jākļūst par meli vai divkosi. Vienkārši atrodi kopsaucējus jūsu interesē, bet radikāli atšķirīgos uzskatu paturi pie sevis.

Visbeidzot šis ir tas brīdis, kad vari izteikt komplimentu un tam būs pozitīvs efekts. Tomēr atceries, ka tam jābūt objektīvi pamatotam. Ja būsi patiesi ieinteresēts meitenē, pilnīgi noteikti uziesi to, ar ko meitene lepojas un vēlas tikt novērtēta. Tieši par šīm lietām arī ir jāizsaka komplimenti.

Komplimenti iet roku rokā ar rotaļīgu flirtu. Tā ir šīs spēles pamata būtība – divi soļi uz priekšu, viens atpakaļ. Ne velti to salīdzina ar deju.

Šī ir deja, kurā vadi Tu. Paļaujies uz izpratni, nevis veiksmi. Jūs viens otram mazāk kāpsiet uz kājām un no procesa gūsiet vairāk prieka. Bez tam vīrietis, kas zina, ko jādara ar sievieti, ir ļoti pievilcīgs.

Turpinājums sekos…

Paldies, ka lasīji!
Lieliskais

Iesaki arī draugiem!

Viens komentārs rakstam “Interesantākais sākas savaldzināšanas fāzē – efektīvs aplidošanas modelis II daļa”

  1. Eddgy raksta:

    FORUMS KAA EEST!