Iepazīšanās, savaldzināšana, pavedināšana – efektīvs aplidošanas modelis I daļa

Publicējis Lieliskais, , X

Ir pienācis laiks ieskatīties tajā, kas tevi padarīs par meistaru mīlas mākslās. Neatkarīgi no tā, vai vēlies būt laimīgs kopā ar vienīgo un īsto, vai arī izbaudīt tik daudz seksa, cik fiziski iespējams, šis ir ceļš, ar kuru jāsāk. Neskaitot personīgās izaugsmes tēmu, šī ir vissvarīgākā, jo piešķir stingru formu un pakļauj konkrētām likumsakarībām visas, ar mīlas lietām saistītās zināšanas. Aprakstītais modelis ir struktūra, skelets visam aplidošanas procesam.

Sagatavojies ienirt dziļākos ūdeņos. Šoreiz runa būs par tehnikām no nopietniem spēlētājiem mīlas mākslās. Pamatā balstīšos uz Love Systems izstrādātu modeli. Manā uztverē viņiem ir izdevies visprecīzāk aprakstīt iepazīšanās procesu. Šeit gan pareizāk būtu teikt aplidošanas procesu, jo modelis aptver visu notiekošo sākot ar pašu iepazīšanos un beidzot ar pavedināšanu un seksu.

Modelis pats par sevi ir labs kā skelets, uz kuru balstīt visu pārējo zināšanu struktūru. Ko līdzīgu šim modelim var atrast arī krieviem, viņu RMS1 un papētot arī visiem pārēji, kas nopietni iedziļinās partnerattiecību spēlēs starp vīrieti un sievieti.

Svarīgākais ir tas, kāpēc šis modelis vispār ir nepieciešams. Lieta tāda, ka aplidošanas (iepazīšanās, savaldzināšanas u.t.t.) procesā diezgan izteikti iezīmējas trīs fāzes. Tās izceļas ar to, ka katrā ir radikāli atšķirīgi mērķi un noteikumi. Lai neteiktu vairāk, mērķi dažādās fāzēs var būt pat diametrāli pretēji. Līdz ar to rezultāta sasniegšanai dažādās aplidošanas fāzēs ir nepieciešams rīkoties atšķirīgi.

Un Tu vēl domāji, kāpēc iepazīšanās ar meitenēm brīžam šķiet tik neizprotama, bet viņu rīcība neloģiska. Vienkārši pienāk brīdis, kad tiek nomainīts viss noteikumu komplekts. Visu šo procesu var salīdzināt ar Triatlonu. Peldot ir vieni noteikumi un principi, kuri absolūti nav savietojami ar riteņbraukšanu. Sasniedzot posma finišu, sportists izkāpj no ūdens un jau spēkā ir pavisam citi principi.

Līdz ar to sanāk, ka lielākā daļa džeku izmisīgi min pedāļus, lai gan patiesībā vēl atrodas ūdenī un vajadzētu airēties ar rokām. Principā jau uz priekšu tiek, tomēr, kā pats saproti, tas ir ārkārtīgi neefektīvi. Tāpēc arī aplidošanas process nereti ieilgst uz vairākiem mēnešiem. Lai gan patiesībā vidēji, kopsummā ir nepieciešamas tikai astoņas stundas. Tas ir, no brīža, kad meiteni pirmo reizi ieraudzīji, un līdz brīdim, kad abi raujat viens no otra drēbes, lai ļautos kaislīgam seksam, tev ar viņu kopsummā jāpavada vien astoņas stundas.

123Nākamā lapaspuse

4 komentāri rakstam “Iepazīšanās, savaldzināšana, pavedināšana – efektīvs aplidošanas modelis I daļa”

  1. Eddgy raksta:

    Labs raksts. Bet forums vajadzīgs kā ēst :)

  2. Mārtiņš raksta:

    Interesants raksts! Gribu izlasīt visas daļas, kad būs trešā un nākamās?