Attaisnojums un loģistika pavedināšanas fāzē – efektīvas aplidošanas modelis V daļa

Publicējis Lieliskais, , X

Loģistika ir jautājums, kas izšķirs to vai jums tajā tikšanās reizē ar meiteni kaut kas sanāks vai nē. Kā jau iepriekšējās daļās minēju, vietai ir ārkārtīgi liela nozīme, lai meitene varētu ļauties savai vēlmei tev atdoties. Protams, ir situācijas, kad vari paņemt meiteni aiz rokas un aizvest uz tualeti turpat klubā, kur bez liekas cimperlēšanās paņemt priekšā. Taču tie ir specifiski gadījumi, šajā rakstā runāšu par principiem, kas ir spēkā jebkuram gadījumam.

Tātad, komforta padziļināšanai principā nepieciešama vieta, kur jūs neviens neiztraucēs. Vienkāršākais variants – pie tevis vai viņas mājās. Praksē tas var izrādīties ne tik vienkārši, jo brīdī, kad, piemēram, klubā vai izklaidējoties kur citur, draugu lokā ierosināsi meitenei doties uz vietu, kur varētu pabūt divi vien, viņai ieslēgsies “pret-palaistuves” aizsargmehānisms (“Anti-slut defense” angliski) vairākos līmeņos.

Pirmkārt, meitenes pašnovērtējums lielā mērā atkarīgs no viņas vērtības grupā, tāpēc ir kritiska nozīme draugu viedoklim par viņu. Meitene vienkārši nevar pieļaut, ka citi redz kā viņa dodas kniebties ar tikko sastaptu džeku. …pat tad, ja tas īstenībā tā arī ir. Tādā veidā viņa riskē sagraut savu tēlu un tikt apzīmogota ar dikti ne-glaimojošo nosaukumu “palaistuve”.

Otrkārt, sievietes galvā sekss ir kaut kas, kas vienkārši notiek. Viņas īsti neapzinās visu aizkadrā notiekošo. Par to rūpējies tu. Tāpēc priekš viņas ir pilnīgi nedabiski doties pie tevis uz mājām, lai nodarbotos ar seksu. Viņai ir vajadzīgs iemesls, nu vismaz attaisnojums priekš sevis.

Viņam bija jāpabaro zivtiņas, bet tad viss kaut kā iegriezās un notika pats no sevis.

Tam pat ir savs, loģisks izskaidrojums. Tomēr šajā reizē tajā neiedziļināšos. Pietiks, ka apzināsies galveno – meitene negrib izskatīties pēc “maukas” (apzinos, ka lietoju ne pēc definīcijas). Tas attiecas arī uz tevi. Lai arī cik muļķīgi tas mums, vīriešiem neizklausītos sieviete labāk sačakarēs attiecībās, kā riskēs tavās acīs izskatīties paviegla. Priekš tevis tas nozīmē nākamo rūpalu – tev jāparūpējas par meitenes viedokli par tavu viedokli par meiteni. (Pilnībā apzinos, ka izklausās pēc abra-ka-dabras, taču tā nu viņas domā.) Citiem vārdiem sakot, tev aktīvi jāparāda, ka notiekošais tev šķiet normāli, ka meitene tavās acīs nezaudēs vērtību pat tad, ja jums būs sekss. Tas nekas, ka tev nekad iepriekš pirmajā tikšanās reizē nav bijis sekss. Tas ir normāli, tici man uz vārda. Visdrīzāk arī pati meitene iepriekš to ir darījusi un visdrīzāk to neatzīs.

Ar šo, lai arī cik dīvaini tas nebūtu, mēs esam aizsākuši trešās – pavedināšanas fāzes otro posmu – “pēdējā mirkļa pretestību”, jeb kā to Pick-up1 sabiedrībā sauc LMR2. Labi ielikti pamati pirms vēl nonāc līdz pirmajai fāzei, t.i. pašai uzbudināšanai, ievērojami samazinās pretestību nonākot līdz otrajai.

Kā saproti pēdējais – trešais posms ir tava kumeļa uzvaras maršs pa meitenes padevībā atvāztajiem mīlas vārtiem. Tomēr par visu pēc kārtas. Šoreiz izskatījām pamata idejas un jautājumus, kas ir vitāli svarīgi visā pavedināšanas fāzē. Jau savlaicīgi izplānojot ar loģistiku saistītos jautājumus – kur un kā ar meiteni nozudīsiet, ievērojami atvieglosi sevi dzīvi, kad darīšana nonāks līdz mežģīņoto aizsargmūru ieņemšanai. Nākamajā reizē ķersimies pie pašas pavedināšanas fāzes posmu ķidāšanas.

Turpinājums sekos…

2Auto virsbūves tips un psiholoģijas kustība, kas veltīta iepazīšanās efektivitātei.
2Abreviatūra no angļu “Last Minute Resistance”.

Paldies, ka lasīji!
Lieliskais

Iesaki arī draugiem!

5 komentāri rakstam “Attaisnojums un loģistika pavedināšanas fāzē – efektīvas aplidošanas modelis V daļa”

 1. orākuls raksta:

  Njā,prieks ka centies izstāstīt to cilvēkiem ,kas nav iekšā tēmā:)
  Vairākums džeku domā,ka meitenes vajag dzīt un stumt uz sexa lokāciju,bet istenībā ,tā tu viņas tikai “padari aukstas”.
  Nepadari to par saistību.Meitenes visā kopumā ir neatkarīgas un kamēr tu viņas “nesagūsti”, tikmēr viņas jūtas ērti teikt “Paldies par kompāniju un par šo vakaru,te ir mans numurs,varbūt mēs varētu kko sadarīt citreiz” un vnk doties mājās gulēt.
  Tā, protams ,notiek reti.Bet viņām vajadzētu būt tai izvēlei,tapēc ka tad, kad viņas jūtas “sagūstītas” tā var novest pie nožēlas un pienākuma sajūtas.
  Tas ir tikai pieklājīgi atturēt meitenes no domāšanas par šādām lietām,un tā pret to vajadzētu izturēties.

  • Lieliskais raksta:

   Paldies, prieks lasīt komentārus no cilvēkiem ar zināšanām! 80% vīriešu šis materiāls šķitīs bezjēdzīgs, taču atlikušajiem 20% ir sekss ar 80% sieviešu (Pareto princips). Es lieku uz to, ka pārējie to ievēros, kas liks aizdomāties par personīgās izaugsmes nozīmi.
   Par LMR un preventīvajiem pasākumiem būs turpinājums. Starp citu, arī par neierobežošanu (nesagūstīšanu).

 2. Lara Croft raksta:

  No pieredzes – neviens vīrietis nekad nav domājis, ka, pārguļot ar viņu pirmajā tikšanās reizē, es būtu palaistuve. Tās ir muļķības. Pieļauju, ka ir vīrieši – mednieki, kas zaudē interesi par par sievieti, līdzko to iegūst. Par to nevajadzētu pārdzīvot, jo ir daudz citu interesantu vīriešu, ar kuriem varētu izveidot attiecības. Nevainība nav nekāds dārgums, vērtība ir saskanīgām savstarpējām attiecībām, bet sekss jau no pirmās dienas absolūti tām nekaitē. Sekss lieliski noņem spriedzi, jo daļa vīriešu ir kautrīgi, sevišķi tie, kuriem vēl nav bijusi meitene.

 3. Orākuls raksta:

  Lieliskais raksta: “Par LMR un preventīvajiem pasākumiem būs turpinājums. Starp citu, arī par neierobežošanu (nesagūstīšanu).”
  Šie raksti jau ir publicēti?