Lecīgas un asprātīgas personības rotaļīgi neatvairāmais šarms

Publicējis Egoists, , X
attieksme

Vīrišķīga šarma noslēpums ir viņa spējā būt pašpārliecinātam un noteicējam pār situāciju. Šarms rada valdzinājumu, kas liek sievietei viņu vēlēties. Tomēr dažādu ierobežojumu iespaidā sieviete nevar ļauties visam, ko vēlas. Šīs vēlmes tiek apslēptas dziļi iekšā. Tās var pamodināt ar rotaļīgu, nepiespiestu un emocijām piesātinātu pārdzīvojumu. Tam nepieciešama īpaša formula, kas būs pretrunā ar to, ko tu līdz šim domāji un tomēr ir efektīva bez izņēmumiem.

Jau bērnībā ievēroju, ka meitenes, kuras ķircināju vienmēr grozījās man apkārt. Lai arī skolotāja „rēja” un teica, ka tā nav labi, man patika to darīt. Arī pašas meitenes sūdzējās un tomēr, nez kādā brīnumainā veidā atkal atradās manā tuvumā, lai es viņas atkal varētu paķircināt.

Pieaugot es šo rotaļīgumu pazaudēju. Iespējams bezgalīgā apkārtējo „borēšana” nokāva manī šo dabisko dzirkstelīti. Pavadot laiku draugu lokā ievēroju, ka džeki, kuri gūst piekrišanu pie meičām viņas visu laiku pavelk uz zoba. Šo aplikšanu neizpratu, toties ļoti labi sapratu, ka sieviešu uzmanība man patīk.

Īstā atklāsme nāca, kad netīšām nocēlu meiču labam draugam. Meitene bija simpātiska, taču takā ar viņu sāka bīdi čoms, manī viņa neizraisīja interesi. Jautrā garastāvoklī es viņu vilku uz zoba un ķircināju. Viņa atbildēja un tas izvērtās jautrā padarīšanā. Liels bija mans pārsteigums, kad viņas interese pārslēdzās uz mani. Piekāst čomu nevarēju tāpēc situācijai neļāvu attīstīties, tomēr vielu pārdomām man tas sagādāja.

Salīdzinoši nesen uzskrēju virsū literatūrai, kurā ir runāts par šo interesanto parādību. Tagad jau ļoti esmu iecienījis šo autoru un kampju katru viņa materiālu, ko pamanu. Angliski termins ir “Cocky and Funny” , kam precīzākais tulkojums būtu “lecīgs un asprātīgs”.

Pamata ideja ir pavilkt meiteni uz zoba pie tam tā, lai asprātīgā veidā demonstrētu pārliecību par sevi. Pēc būtības „lecīgs” cilvēks agresīvā veidā demonstrē savu pārākumu kādā jomā. Pati par sevi šī īpašība ir atbaidoša, jo patiesībā apslēpj pārliecības trūkumu un liecina par nenobriedušu personību.

Šis trūkums pārvēršas brīnišķīgā priekšrocībā, ja to atjauc ar humoru. Formula: dominance + pārliecība par sevi + prasme likt meitenei smieties ietver sevī trīs no visseksīgākajām īpašībām, kas var piemist vīrietim. Šāds šarms sievieti apbur labāk par miljons eiro (paši jūs Eiras un arī Džeinas) un brīvdienām Bruņurupuču salā.

12Nākamā lapaspuse

5 komentāri rakstam “Lecīgas un asprātīgas personības rotaļīgi neatvairāmais šarms”

 1. k.r.i.s.t.a.p.s raksta:

  Fantastisks raksts, vajag tikai zelta rāmīti! Ceru, ka apzinies cik cilvēkiem pacelsi netikai noskaņojumu, bet arī izārstēsi no kompleksiem, esmu izlasijis visus rakstus, mani tas aizrauj, turpini rakstīt! :)

  Vienkāršākais piemērs: iedod bučiņu – nedošu, labi es tev nedosu arī – dosi!

 2. Agnese Bukovecka (@StylistForMen) raksta:

  Raksta autoram komplimenti par gaumīgi vērtīgo rakstu stiprajam dzimumam! Es kā sieviete varu tikai apstiprināt šeit minētā lecīguma un asprātības maģisko ietekmi…:) Tie, kas to atklājuši, paceļās krietni virs aritmētiskā vidējā vīrieša!

  • Egoists raksta:

   Autors pateicas, par glaimojošo vērtējumu!
   Konsultējot vīriešus, noteikti arī pati esi ievērojusi, kur ir viņu vājās vietas komunikācijā ar daiļo dzimumu.

   • Agnese Bukovecka (@StylistForMen) raksta:

    Protams, ka esmu ievērojusi! Mans uzdevums katrā ziņā ir celt vīrieti, pat ja es redzu, ka šis tas komunikācijā pieklibo. Nu un tad?! Es tik smaidu, atrodu par ko slavēt (to var atrast vienmēr!), sajūsmināties un… visas viņa problēmas pašas izgaist…:)