Lecīgas un asprātīgas atbildes draiskam rotaļīgumam attiecībās III daļa

Publicējis Egoists, , X
asprātīgs

Sievietēm patīk pašpārliecināti vīrieši un tev to jau vajadzētu zināt. Arī to, ka sievietes dievina smieties, tev vajadzētu zināt. Humors ir viens no savaldzināšanas stūrakmeņiem. Abi kopā veido nepārspējamu koncepciju “Lecīgs un asprātīgs”. Principā tas ir flirts, tik atšķirībā no klasiskā varianta, Tu balsties nevis uz komplimentiem viņai, bet sev. Pretēji tam, ko varētu domāt, flirts nezaudē savu nozīmi arī pēc seksa un attiecībās.

Flirts rada seksuālo spriedzi, uztur dzīvību tavās un sievietes attiecībās, lai arī kādas tās būtu. Papildus tam, tas rada kaudzi pozitīvu emociju un draisku rotaļīgumu. Īsāk sakot, īstermiņā, jūs abi vienkārši gūstat vairāk baudas no kopīgas laika pavadīšanas. Ilgtermiņā – flirts palīdzēs uzturēt attiecībās dzirkstelīti un nelaist tuvumā rutīnu. Takā grozi kā gribi, šī ir spēja, kuru ir vērts sevī attīstīt.

Šoreiz par piemēru minēšu atbildes, kuras varētu būt vairāk piemērotas jau pēc seksa vai kāda veida attiecībās. Neskatoties uz to, tās lieliski noderēs arī jaunās pazīšanās. Tāpat kā iepriekš ideju avoti piemēriem ir Deivida Deandželo (David Deangelo), Vila (Will) un noteikti vēl kāds no tās kompānijas. Bet tagad pie lietas.

Tev ir bērni?
- Nav. ...cik man zināms.
- Ir. (Pēc šoka viņas sejā) Es biju piedzēries un nezinu kas ir māte.

Tev no manis vajag tikai seksu!
- Nu beidz muļķīt. (Mīļi) ...(var papildināt ar) tas būtu tāpat kā pirkt govi, tikai dēļ glāzes piena.
- Nē, seksu es varu dabūt arī citur, ar tevi man vienkārši patīk apskauties. (Pavēro viņas sejas izteiksmi šajā brīdī, kad viņas smadzenes centīsies pārvārīt šo domu un saprast dusmoties vai tieši pretēji)
- Aha, tāpat kā savvaļas Mustangam jātnieku.
- Tu sev glaimo.

Es esmu resna?
- Tu domā vīrietis ar tik labu gaumi kā man tiktos ar resnu sievieti?
- Kad tu tā pasaki... (izteikti ķircinoši)
- Es vēl teiktu arī ar briesmīgu raksturu, bet nu, es neesmu tu. (izteikti ķircinoši)
- Jā.

Ko tu man uzdāvināsi uz mūsu gadadienu/Valentīna dienu/u.t.m.l.?
- Tu taču negribi, lai es sabojāju pārsteigumu?! (Tā tu iegūsi laiku izdomāt, ko dāvināt)
- Iespēju būt kopā ar mani. ...par īpaši zemu cenu, tikai 9.99 Ls / stundā.

12Nākamā lapaspuse