Seksa loma attiecības IV daļa – “Seksam cilvēku attiecībās ir daudz dziļāka nozīme kā mēs domājam”

Publicējis Egoists, , X
attieksme

Balstoties uz iepriekšējās daļās apskatīto ar pilnu pārliecību varu apgalvot, ka sekss cilvēku starpā, baudas gūšanai ir daudz dabiskāks kā bērna ieņemšanai. Seksam ir daudz dziļāka sociāla un fizioloģiska nozīme dzimumu mijiedarbībā. Cilvēka ķermenis ir dabisks tāds, kāds tas ir, ar visām mūsu dziņām un vēlmēm. Pretdabiski un līdz ar to nepareizi ir to ierobežot.

Nepārproti, es pilnīgi noteikti esmu par kontracepciju. Mēs nedzīvojam mežā un ģimene ir jāplāno. Tomēr, kā pats redzi, tā nav vienīgā seksa funkcija.

Tieši tāpat, es pilnīgi noteikti esmu pret izlaidību un haotiskiem dzimumsakariem. Uzskatu, ka tie ir nedabiski, jo to cēlonis ir sabiedrības uzskatu, reliģisku dogmu un audzināšanas nepilnību spiediens uz cilvēka uztveri. Cilvēka dabiskās vēlmes tiek apspiestas, kas noved pie stresa un kropļotiem uzskatiem. Tā rezultātā seksuālā enerģija neatrod normālu izpausmi un laužas uz āru absurdos veidos. Piemēram, jaunieši, kas kniebjas pa labi un pa kreisi, tā kompensē stingrās audzināšanas rezultātā apspiesto seksualitāti.

Par drošu seksu

Līdzīgi ir arī ar cilvēkiem, kas ļaujas sakariem alkohola reibumā. Vienīgais tā iemesls ir iedzītā vainas apziņa. Viņš vienkārši ar skaidru galvu nav spējīgs tam ļauties. Problēma tāda, ka reibumā tiek notrulināta uztvere un izdarītas kļūdas, kuru sekas velkas līdzi visu mūžu. Pat tad, ja redzamu seku nav, apziņā paliek riebums pret sevi, kas tikai pastiprina vainas apziņu un atkal dzen rīkoties tieši tāpat.

Tas ir iemesls kāpēc es pilnībā atsakos no sabiedrības viedokļa, reliģijām un vecāku ieaudzinātiem principiem. Tā vietā es izvēlos ieklausīties sevī, izprast savu ķermeni un apzināties savas vēlmes. Tas ir grūti, jo šīs muļķības mums tiek iedzītas jau kopš pirmajiem dzīves gadiem. Tomēr jau apziņa vien, ka esmu dabisks visā savā būtībā, ar visām savām dziņām, dāvā iekšēju saskaņu, kas ar laiku tikai pieaug. Uzskatu, ka harmonija ar sevi ir atslēga uz veselīgu seksualitāti un attiecībām ar pretējo dzimumu. Es pat teiktu tas ir pamats labai garīgajai un fiziskajai veselībai kopumā, pamats izaugsmei un piepildījumam dzīvē.

Beigas.

Paldies, ka lasīji!
Egoists

Iesaki arī draugiem!