Lecīgas un asprātīgas atbildes rotaļīgi valdzinošam šarmam II daļa

Publicējis Egoists, , X
asprātīgs

Sieviete mīl ar ausīm, tas ir zināms visiem. Vārdi ir neatņemama savaldzināšanas spēles sastāvdaļa. Nu vismaz, kamēr nebūsi sasniedzis tādu līmeni, kad varēsi nogāzt sievieti no kājām ar skatienu vien. Ja vari brīvi runāt par populārām tēmām, tas jau ir daudz. Prasme uzturēt sarunu ir pamata noteikums, lai tik daudz kā uzsāktu sarunu ar meiteni. Ja vēl zināsi ko teikt īstajos brīžos – brīžos, kad sieviete tevi pārbauda, tavi panākumi pieaugs par galvas tiesu.

Jau iepriekš rakstījām par prasmi plūstoši runāt. Ne mazums panākumu var gūt aizrunājot ausis vien. Arī personīgi varu to apstiprināt. Tomēr sarežģītākos gadījumos, jo sevišķi, kad darīšana ir ar augsta pieprasījuma meitenēm, ar to būs par maz. Lieta tāda, ka pie tik liela pieprasījuma viņām ir jāizvēlas un pēc iespējas ātrāk jāatsijā “pelavas” – dažādi ļurbas un puskokalēcēji.

To sievietes panāk ar veselu arsenālu pārbaudēm, jeb angliski “shit test”. Pa lielam, tie ir šķietami vienkārši jautājumi, kas patiesībā slēpj sevī slazdu. Neiedziļināšos, kāpēc bez tā neiztikt un tamlīdzīgās detaļās. Svarīgākais, ka tas notiek tik automātiski, ka bieži vien viņas pašas to pat nepamana. Toties, ja tu atbildēsi nepareizi – iekritīsi slazdā, saņemsi tūlītēju, negatīvu reakciju, meitene atdzisīs pret tevi u.t.t.

Noteikti arī tev ir gadījies tā, ka tev šķiet viss rit brīnišķīgi, bet meitene pēkšņi saka: “Piedod, man jāiet.” Vīrieša uztverē tas ir neloģiski un tāpēc mūsu radars tam vienkārši nav kalibrēts, t.i. mēs to neuztveram. Labākā metafora tam ir “barjera”. Sieviete liek barjeru un, ja tu tai pārlec, tavas vīrišķīgās ķermeņa daļas nonāk viņas kontrolē. …šī vārda sliktajā nozīmē. To atpazīsi pēc izaicinājuma formas, kas izraisa tevī emocijas. Kad to sajūti, tas nozīmē, ka tev jāsāk uzmanīties.

Lai Tu labāk saprastu, par ko es runāju, došu tev kaudzīti piemēru. Noteikti ātri uzķersi manu domu. Vēl tik jāpiebilst, ka visas atbildes ir ar ironiju, mērķis ir pasmieties par nekaunīgo izaicinājumu.

Visu tekstu kronis, sieviešu pārbaužu kavalērijas karognesējs:

“Mums nebūs sekss!”
Daži varianti atbildei uz to:
- Kāpēc tu visu laiku domā par seksu? Tu esi kaut kāda norūpējusies vai?
- Es šodien pat neesmu skuvies, tas ir pēdējais, par ko es domāju.
- Protams, ka nē. Es tevi vēl tik labi nepazīstu, lai tā uztvertu.

” Kāpēc tev nav draudzene?” un “Vai tev ir draudzene?”
- Nedēļas sākums un nogale man ir aizņemtas, trešdien vēl varu tevi ieplānot. (Tieši tik divdomīgi - "tevi ieplānot")
- Daudz svarīgāk, kāpēc tev nav džeks un nepazīstamiem vīriešiem jāuzdod tādi jautājumi?
- Nesteidzini mani, es vēl tevi tik labi nepazīstu.
- Iemesli kāpēc cilvēki šķiras ir daudz, taču svarīgākais, kāpēc viņi palika kopā. Meitenē ar, kuru es biju kopā man vislabāk patika tas, ka viņa man katru rītu gatavoja brokastis. Kamēr es ēdu viņa masēja manas pēdas un lasīja priekšā sporta avīzi. (Šo daļu vari aizstāt ar savu fantāziju par ideālo sievieti)

12Nākamā lapaspuse

7 komentāri rakstam “Lecīgas un asprātīgas atbildes rotaļīgi valdzinošam šarmam II daļa”

 1. Eddgy raksta:

  lielisks raksts!

 2. ojaa raksta:

  Cik interesanti, ka uzgāju šo saitu! Vēl interesantāk palasīt, ka te konkrēti ir aprakstīts process. Visinteresantākais, ka likās kaut kur jau lasīts/dzirdēts personīgajā pieredzē (tas par piemēriem) un, ka tas tiešām uz mums, sievietēm, strādā pat 27 gadu vecumā ;) Uz manis noteikti, mani vienmēr tieši tie “lecīgie” pavelk.

  • Egoists raksta:

   Paldies! Ja pievelk, tas nozīmē, ka ar pašapziņu Tev viss kārtībā un humora izjūtas netrūkst.

   • ojaa raksta:

    Pašai tiešām šķiet, ka esmu baigi foršā un, ka arī ar humora izjūtu man viss ir labi ;)
    Neesmu liela cilvēku pazinēja un analizētāja, bet, ja vīrietis atļaujas būt lecīgs, manuprāt, vairumā gadījumu tas liecina par to, ka arī viņam ar pašapziņu viss kārtībā. Tas piesaista, liek darboties manai fantāzijai – kā viņš mani varētu paņemt, cik ļoti kaislīgi tas būtu.. Ir bijis gadījums, kad vīrietis “salūzt” neīstajā brīdī un visa mana interese arī līdz ar to pazuda. Tāpat arī ir pieredze, ka vīrietis maskējas aiz šāda tēla, bet patiesībā ir bailīgs, kautrīgs. Mēģināju viņu iedrošināt gan ar mājieniem, gan tieši, bet kaut kā nekas tur neizdevās, laikam nobiedēju.

 3. Topošais raksta:

  Čau , man intresē , vai šos lecīguma piemērus ir iespējams izlasīt apkopotus grāmatā vai kādā interneta adresē?

  • Egoists raksta:

   Man ir pāris “konservēti” gabali, ko esmu paņēmis no David DeAngelo semināra “Cocky Comedy And Other Conversation Skills”. Taču lielākoties improvizēju. Tā ir viegli attīstāma prasme. Sāc komentēt reklāmas u.t.t. Paskaties Stand Up Comedy. Kaut vai tos pašus Comedy Club. Taču startam var paprasīt piemērus tantei googlei “cocky and funny lines” vai “cocky and funny quotes”