Katram vīrietim ir iedzimts talants gūt panākumus pie sievietēm

Publicējis Lieliskais, , X
lielākas izredzes

Internets, televīzija un citi multimediji ir parādījušies pavisam nesen. Ko tur runāt, pat grāmatas ir publiski pieejamas salīdzinoši nesen. Neskatoties uz to vīrieši visos laikos ir spējuši atrast piemērotu partneri un iekarot viņu. Tam par pierādījumu ir kaut vai tas, ka esi piedzimis un lasi šo.

Rodas loģisks jautājums – tad kāpēc šodien mēs vēl saskaramies ar kaut kādiem šķēršļiem, kad vēlamies iepazīties ar iepatikušos meiteni? Mūsdienās ir tik daudz iespēju atrast tieši taviem standartiem atbilstošu sievieti. Mēs komunicējam ar simtiem cilvēku un visu laiku iepazīstam jaunus. Spējām saprasties būtu jābūt noslīpētām un tik efektīvām kā nekad.

Tomēr tā nav. Tam ir viens vienkāršs iemesls – tava brīvība. Vai pareizāk sakot, kādu trešo personu vēlme to ierobežot. Saproti, cilvēks, kurš bez problēmām sasniedz dzīvē, ko vēlas, ir laimīgs. Laimīgu cilvēku nevar iespaidot, jo viņam jau tāpat ir viss nepieciešamais. Tas grauj varas pamata principus.

Mūsdienu sabiedrība cilvēku jau no agras bērnības baro ar stereotipiem, normām un cita veida bremzējošiem uzskatiem, kas laika gaitā izgulsnējušies no dažādām reliģijām, valdošo sabiedrības slāņu uzspiestiem principiem un citām ierobežojošām varas sistēmām. Tas ir tikai sākums. Tālāk ir mātes, kas audzina vīriešus tādus, kā gribētu redzēt savus vīrus – pakļāvīgus un viegli kontrolējamus. Tālāk ir skola, kur mūs māca atkārtot nevis radīt, u.t.t. Sarakstu noslēdz „Feminacistes”, kuras aizvien meklē jaunus veidus, kā sagrābt varu, kas tūkstošiem gadu piederējusi vīriešiem. Žurnālos, televīzijā un citur tiek uzstājīgi diktēti standarti kādam būtu jābūt vīrietim.

Mēģinājums ir labs. Daudzus šādi izdosies dabūt zem papēža, bet ne visus. Paskaties apkārt! Runcis piedzimst un viņam neviens nemāca, kā sasaukt kaķenītes. Jebkurā dzīvniekā jau no dabas ir ieprogrammēta šī spēja. Mēs cilvēki esam pieraduši sevi uzskatīt par dikti sarežģītiem. Būtu muļķīgi domāta, ka daba mūs apdalījusi ar tik svarīgu spēju – piesaistīt sievieti.

Lielākā daļa vīriešu, kuri ir ļoti veiksmīgi pie sievietēm, pat nevar īsti izskaidrot kāpēc. Šī prasme viņiem ir no dabas. Tas ir iedzimts talants. Un zini? Arī Tu esi piedzimis ar šo talantu. Prasme sasniegt panākumus pie sievietēm ir cilvēka pamata komplektācijā. Tam spilgtākais pierādījums ir ātrums ar kādu vairojas mūsu skaits uz planētas.

Vienīgais, kas tevi attur no panākumiem, ir ierobežojoši uzskati. Tie gadiem ir ieborēti tavā apziņā. Tagad ir pienācis laiks no tiem atbrīvoties un sasniegt panākumus, ko patiesi alksti un esi pelnījis. Atrodi dziļi iekšā apslēptās prasmes un attīsti tās!

Paldies, ka lasīji!
Lieliskais

Iesaki arī draugiem!