Pamatinstinkts – tas, kas nodrošina bezierunu peikrišanu pie sievietēm

Publicējis Dakteris, , X
atraidījums

Cilvēka apziņa ir kompleksa hierarhiski sakārtota daudzslāņaina sistēma. Katrs no slāņiem ir veidojies savā evolūcijas posmā. Katram no tiem ir nozīme sugas pastāvēšanā. Visas šķietami nepamatotās bailes un vēlmes patiesībā izriet no kāda no šiem slāņiem.

Visu slāņu pamatā ir divi pamatinstinkti, pašsaglabāšanās instinkts un vairošanās instinkts. Tieši šie divu instinktu izpausmes caurvij visus pārējos slāņus. Visas bailes – no nepazīstamām vietām, tumsas, uzstāšanās lielas publikas priekšā u.t.t., kā arī visas vēlmes – nauda, slava, pašapliecinājums u.t.t., tiešā vai ne tik tiešā veidā ir saistītas ar šiem diviem instinktiem. Šie instinkti ir iestrādāti cilvēkā neatkarīgi no dzimuma, rases vai pārliecības ar vienu mērķi, nodrošināt sugas turpināšanos.

Šī izpratne padara daudzas sarežģītas lietas ievērojami vienkāršākas. Minēšu pāris vienkāršus piemērus no starpdzimumu attiecībām. Kāpēc skaistām sievietēm mēdz būt briesmīgi raksturi? Atbilde ir vienkārša. Viņas atsijā vājos un nepiemērotos tēviņus. Tā ir pārbaude, kuru izturot, Tu kļūsti piemērots, lai pārotos. Kāpēc Tu baidies pieiet un uzsākt sarunu ar nepazīstamu, skaistu sievieti? Tāpēc, ka arī citi tēviņi pretendē uz šo sievieti un pie dzīvniekiem tas nozīmē cīņu par iespēju pāroties. Pie tam cīņu ar iespējami letālu iznākumu.

Protams, mūsdienās šie instinkti daudzās to izpausmēs vairs nav aktuāli un vairāk traucē kā palīdz mūsu vēlmju sasniegšanā, tāpēc viens no panākumu pīlāriem ir prasme ignorēt to vai citu šo instinktu izpausmi. Otrs pīlārs ir prasme šos iebūvētos apziņas mehānismus izmantot savā labā. Parādi sievietei, ka esi vislabākais partneris pēcnācēju radīšanai un spēsi nodrošināt izdzīvošanu gan pēcnācējiem, gan viņai, un automātiski kļūsi par vēlamu partneri. Nepārproti, mēs vairs nedzīvojam akmens laikmetā un šīs izpausmes vairs nav tik tiešas. Tās ir maskētas dažādās sociālās izpausmēs kā statuss sabiedrībā, ienākumi, attieksme pret un no citām sievietēm un daudzas citas.

Paldies, ka lasīji!
Dakteris

Iesaki arī draugiem!