Savaldzināšanas tehnika, kas liks viņas sirsniņai sisties straujāk un vaidziņiem ietvīkt

Publicējis Lieliskais, , X
iekāre

Cilvēka aromātam piemīt kas pirmatnēji satraucošs. Lai arī apzināti mēs viens otru neostam, otra smaržai ir vitāla nozīme partnera izvēlē. Smaržas, odekoloni u.t.t. tā ir milzīga industrija, kas dzīvo pateicoties šai īpatnībai. Arī Tu to vari izmantot.

Šie instinkti ir saglabājušies dziļi cilvēkā vēl no primitīvākām formām. Dzīvnieki satiekoties, pirmkārt, viens otru aposta. Tā ir ātra analīze, kas pasaka ļoti daudz par otra veselību, garastāvokli un vēl daudz ko citu, taču pats galvenais dzimumu.

Labi, Tu vari noteikt meitenes dzimumu arī bez ostīšanas. Tad kāpēc tas ir vajadzīgs? Lai pieskartos viņas dziļākajai – dzīvnieciskajai būtībai – tai, kurā rodas iekāre. Demonstratīva viņas aromāta izvērtēšana, rada iekšēju, seksuālu spriedzi. Īsāk sakot satraukumu, uzbudinājumu. Dzimumaktam, protams, viņa vēl gatava nebūs, taču šis ir pirmais solis.

Pie šī brīnišķīgā refleksa, kuru, man nezināma iemesla dēļ, neviens neizmanto, piekombinēsim vēl vienu. Priekš sevis to atklāju Āzijas kultūrās, kur viena no sievietes seksuālākajām ķermeņa daļām ir kakls. Ne velti geišas nēsā matus savāktus augšā un kimono ar atkailinātiem pleciem.

Atkal pievēršoties dzīvnieku pasaulei, atceries, kas notiek, kad kaķene paņem kaķēnu aiz čupra. Pūkainais radījums savelkas mazā bumbulītī un kļūst, it kā paralizēts. Nobriestot mātītei tas kļūst par „slēdzi”, kas liek atdoties tēviņam. Esi ievērojis, kā kaķis uzrāpjoties virsū kaķenei iekožas viņas čuprā?

Arī cilvēkiem dziļi iekšā ir saglabājies šis reflekss. Diemžēl vai par laimi, tas vēl nenozīmē, ka tev pietiek iekost meitenei kaklā, lai viņa tev uz vietas atdotos. Taču spēcīgu seksuālu reakciju pilnīgi noteikti vari sagaidīt.

Sakombinējot šos divus refleksus iegūst brīnišķīgu tehniku. To atjaucot ar nedaudz viltības un sievietes lepnuma, rezultāts ir ģeniāls.

12Nākamā lapaspuse

2 komentāri rakstam “Savaldzināšanas tehnika, kas liks viņas sirsniņai sisties straujāk un vaidziņiem ietvīkt”

  1. craig raksta:

    labs raksts, nja ta ir ar to savaldzinasanu, ka jau ka dzivniekiem.

  2. Lara Croft raksta:

    Pasakas, nekas uz kakla neuzbudina. Nav ko par piemēru neradniecīgus dzīvniekus pieminēt. Kaķu tālākie radinieki vaļi vairojas pavisam citādi. Pietiks ar šimpanzēm.