Pirmā skūpsta tehnika ar garantiju III daļa

Publicējis Lieliskais, , X
iekāre

Turpinu tēmu par pirmo skūpstu. Jau minēju, ka pirmais skūpsts nosaka attiecību progresēšanas tempu. Īsāk sakot jo ātrāk sāksiet skūpstīties, jo ātrāk nonāksiet līdz seksam. Tev nāksies straujāk paplašināt savas komforta robežas, lai arī meiteni pievilktu līdz savam komforta līmenim. Lasi tālāk, kā to izdarīt ar garantiju.

Pirmais skūpsts ir būtisks pakāpiens fiziskās tuvības attīstībā jūsu starpā. Iesākumā jums jājūtas komfortabli turoties rokās, tad pieskaroties pleciem, sāniem u.t.t. Pieskārieni ir vajadzīgi ne tikai tāpēc, lai viņa pierastu pie tevis fiziski, bet arī garīgi. Lai izprastu šo ideju, pavēro kā sarunājas svešinieki. Viņi stāv drošā distancē un fizisks kontakts ir tikai formāls. Tur pretim labi draugi nemitīgi viens otram pieskaras.

Tavus panākumus pie sievietēm ievērojami veicinās ieradums pieskarties. Ja tu jau sarunas laikā brīvi pieskaries meitenei, ejot ņem zem elkoņa u.t.t., super, izkop šo ieradumu. Pakāpeniski pārejot no formālākiem pieskārieniem uz personiskākiem. Ja tev šāda ieraduma nav, tad tev tāpat kā man pie tā būs jāpieradinās.

Smaržas

Šī tehnika šķiet absolūti loģiska un izmantoju to pat pirms vēl uzzināju, ka to var darīt labāk, efektīvāk. Sievietes smarža ir būtisks viņas seksualitātes elements. Viņas to ļoti labi apzinās un pat pats smaržas novērtēšanas fakts jau ir erotisks.

Uz šo ideju balstītas tehnikas esmu redzējis vairākiem savaldzināšanas guru. Konkrēto tekstu atvasināju no Mistery. Tajā ir viens brīnišķīgs, psiholoģisks triks, kura iztirzājumā šobrīd neiedziļināšos. Tev vienkārši būs jātic, ka tas darbojas. Šī tehnika vēl ir laba ar to, ka ļauj izvērtēt meitenes reakciju pa soļiem.

Lai šo tehniku izpildītu tev jāatrodas tuvu meitenei. Principā, lai noskūpstītu, tas arī būs nepieciešams. Rīkojies sekojoši. Ievelc nedaudz gaisu caur degunu it kā viegli ostot. Paskaties meitenei acīs un lēnām tuvojies viņai. Tuvojies nevis tieši pretim viņas sejai, bet nedaudz iesāņus tā, lai rezultātā tavs vaigs atrastos blakus viņas vaigam. Kamēr tuvosies, tev būs iespēja novērtēt viņas reakciju.

Acu aizvēršana, noliekšanās tev pretim, skatiens uz lūpām u.t.m.l. ir pozitīva zīme. Atliekšanās atpakaļ – negatīva. Ja viņa atliecas atpakaļ, saki:

- Te kaut kas īpatnēji smaržo. Šķiet tās ir tavas smaržas.

Ja viņa reaģē pozitīvi, vēlreiz ievelc gaisu, lai kārtīgi izjustu viņas smaržu. Nedaudz attālinies, lai vari ieskatīties viņai acīs un saki:

- Mmm, tu tik labi smaržo, ka es ar grūtībām noturos, lai tevi nenoskūpstītu.

Atliecies atpakaļ un turpini skatīties viņai acīs. Vēro reakciju. Ja viņa neatraujas atpakaļ, nesaviebjas un nesāk iebilst, turpini ar vārdiem:

- Labi, nāc šurp.

Pievelc viņu klāt un noskūpsti. Šo tehniku var kombinēt ar „Viltīgo C”, „3/4” vai kādu citu, kas ļauj pietuvoties.

Gadījumā, ja meitene skūpstam vēl nav gatava un atraujas atpakaļ, saki:

- Es saprotu. Mums nekur nav jāsteidzas.

Un turpini sarunu par kādu attālinātu tēmu.

12Nākamā lapaspuse

2 komentāri rakstam “Pirmā skūpsta tehnika ar garantiju III daļa”

  1. olafs raksta:

    Vel viens citaats ko paturet prataa,izturies ,ka virietis pret sievieti nevis ka draugs pret dragu.

    • Lieliskais raksta:

      Jā, situācijās. Taču citos gadījumos ļoti noderīgi ir izturēties kā pret palaidnīgu, mazo māsu.