Izgāšanās drošas tehnikas pirmajam skūpstam no mūsdienu labākajiem pick-up1 meistariem I daļa

Publicējis Lieliskais, , X
intimitāte

Sarežģītākais solis, pēc meitenes uzrunāšanas, ir pirmais skūpsts. Pirms attiecības var virzīties tālāk, jums ar tavu izredzēto, ir jājūtas komfortabli skūpstoties. Pirmais skūpsts ir lēciens, pēc kura tuvības attīstība rit jau daudz līganāk un dabiskāk. Kā neaizšaut garām, izdarot šo lēcienu? Ja gadās krist, kā piezemēties uz kājām?

Iedomājies, jūs ar meiteni esat palikuši divatā. Iepriekš jau esat viens otru iepazinuši un jums kopā ir labi. Ir skaidrs, ka tu viņu interesē un pienācis laiks virzīt lietas uz priekšu. Meitene skatās tev acīs un sūta signālus, ka ir gatava skūpstam. Tomēr tu šaubies. Ja nu es pārpratu? Ja nu viņa mani atraidīs? Kā es iziešu no neveiklās situācijas, kad man tuvojoties, viņa vienkārši aizgriežas?

Vari būt mierīgs, šīs bažas ir pilnīgi dabīgas un piemeklē visus. Tomēr pats labākais, ka pret tām ir izdomātas zāles. Katram mīlas jomas speciālistam ir sava recepte. Arī tu agri vai vēlu nonāksi pie tās, kura tev der vislabāk. Līdz tam, piedāvāju paraugus vairākām, ļoti efektīvām pirmā skūpsta metodēm, kuras ļaus tev smalkāk izvērtēt situāciju un neveiksmes gadījumā iziet sausam no ūdens.

123Nākamā lapaspuse