2 drošas tehnikas pirmajam skūpstam no mūsdienu labākajiem mīlniekiem II daļa

Publicējis Lieliskais, , X
intimitāte

Jau iepriekšējā reizē uzsvēru pirmā skūpsta nozīmi. Pirmais skūpsts ir kā seksa pirmais iespaids. Līdzīgi kā pirmais iespaids ievirza tālāko komunikāciju, pirmais skūpsts ievirza tālāko satuvināšanos. Izmanto tālāk aprakstītās tehnikas kā zemo startu, lai daudz straujāk sasniegtu nepieciešamo komforta un tuvības sajūtu.

Tieši šīs sajūtas meitenei ir nepieciešamas, lai ļautu notikumiem attīstīties gultas virzienā. Pat apejot seksa tēmu, vienkārša saruna kļūst daudz interesantāka, kad esi ticis pāri sākotnējam stīvumam un tēmām ne par ko. Es sekošu šim piemēram un ķeršos pie lietas.

3/4

Sākšu ar tehniku, kura pasaules slavu ieguva filmā „Hitch”. Šī tehnika ir salīdzinoši vienkārša un prasa tikai nedaudz drosmes. Pamata ideja ir pārkāpt komforta zonu un pietuvoties daudz intīmākā attālumā. Un te tehnika attaisno savu nosaukumu. Jāpietuvojas aptuveni 3/4 no komforta distances. Piemēram, ja jūs sēžat parkā uz soliņa un starp jūsu sejām ir aptuveni 50 cm, tad tu pietuvosies līdz 10 – 15 cm attālumam.

Vēro viņas reakciju. Ja viņa aizver acis vai tuvojas tev pretim, viss notiek, noskūpsti viņu. Ja viņa atliecas atpakaļ vai aizgriežas, viņa tam vēl nav gatava. Te tu vari izmantot manu personīgo fišku, kuru filmā neieraudzīsi. Saproti, situācija, kurā tu gribēji, bet viņa atteica, pazemina tavu vērtību. Lai arī nedaudz, tomēr nepatīkami. Bez tam, nejaukais klusums, kas tam seko šķiet stindzinošs. Tāpēc šāds triks būs ideāls šai situācija.

Tātad, ja viņa atliecas vai aizgriežas tu saki:
- Pagaidi! Tev tur kaut kas acī. Iztīri kaktiņu.

Un parādi ar pirkstu uz sevis attiecīgo kustību. Šobrīd neizplūdīšu sieviešu psiholoģijā, taču šī tehnika nedaudz pazeminās viņas pašapziņu. Un kā jau tu noproti, viņa to gribēs atkal pacelt, kas tev dos virsroku. Tā tu ar vienu šāvienu divus zaķus apšļakstīsi – izspruksi sveikā cauri un vēl iegūsi izdevīgu pārsvaru.

12Nākamā lapaspuse