Galvenais likums veiksmīgam, pirmajam randiņam ar meiteni

Publicējis Egoists, , X
alfa

Randiņus izdomāja sievietes, lai bez maksas ēstu, ietu uz kino un iegūtu cita veida labumus. Ja vēl nesaprati, galvenais randiņu likums ir neiet uz randiņiem.

Takā es, personīgi, sev esmu tuvāks par jebkuru sievieti, savu laiku, naudu un citus resursu veltu tieši sev. Pie tā, ja sieviete vēlas, viņa var man pievienoties, kādā no aizraujošajām lietām, ar kuru nodarbojos. Tas tikai pavairos manu prieku, jo to izbaudīsim abi.

Randiņos vara nonāk sievietes rokās

Pēc būtības, aicināt meiteni uz randiņu ir tas pats, kas mēģināt dresēt pārēdušos suni ar lētu desu. Tev būs pašam jāveļas, jāstaigā uz pakaļējām ķepiņām un visvisādi jāiznesas tikai, lai izpelnītos uzmanību no viņas puses.

Šajā brīdī tev jau vajadzētu būt acīm redzamam, ka tādā veidā nostādi sevi lūdzēja lomā. Praktiski, Tu viņai atdod savus pautus smukā iesaiņojumā. Tu centies viņu piekukuļot piedāvājot dažādus labumus. Tai pat laikā pats nemaz nezini, vai viņā vispār ir kas vairāk par piemīlīgu ģīmīti. Toties viņa uzreiz radīsies iespaids, ka centies kaut ko kompensēt – „Acīm redzot viņam ir daudz trūkumu, ja jau tik ļoti cenšas un pie kājām krauj visus šos labumus”. Automātiski tu sevi noliec zemāk par viņu – uz pakāpiena, kur viņas augstība priekš tevis nebūs sasniedzama.

Vēl viens šķērslis – sabiedrības viedoklis

Bez tam randiņš uzreiz ieslēdz nabaga, neko nenojaušošās meitenes vieglajā galviņā sabiedrības iedrukāto programmu. Ar tādiem absurdiem kā mēnešiem ilgu aplidošanu un meitenes, kas dara To pirms kāzām, ir palaistuves. Šiem pa pēdām maršē vēl vesels bataljons tarakānu, ar kuriem jācīnās būs tev.

Es nesaku, ka tā nevar. Lielākā daļa tieši tā arī dara. Tieši tāpēc arī pornogrāfijai un salvetēm ir tik liels noiets.

Labāka alternatīva – atver viņas priekšā durvis uz savu pasauli

Tagad pasaki, vai Tava dzīve nebūtu daudz labāka, ja varētu pats pieņemt lēmumu par to, kad un ar ko tev būs sekss? Ja tieši Tu būtu tas, kurš izvēlas starp sievietēm to vienu, kurai būs iespēja pavadīt laiku ar tevi? Tā? Tad vairs nekad neaicini meiteni uz randiņu. Tā vietā piedāvā viņai pievienoties, kādā no visām interesantajām lietām, ko dari. Ja Tu vēl nedari neko tādu, ko būtu interesanti darīt kopā ar kādu, sāc jau ar šodienu.

Ko tādu brīnišķīgu Tu varētu darīt, lai meitene gribētu tev pievienoties? Variantu ir pārāk daudz, lai tos uzskaitītu. Sāc ar pastaigu. Teiksim, man patīk staigāt pa Rīgas parkiem. Brauc ar velosipēdu, baro pīles, zīmē uz asfalta ar krāsainiem krītiņiem, laid pūķi vai vienkārši uz labu laimi izvēlies burtu no alfabēta un tev būs pirmais burts kopīgas nodarbes nosaukumam.

Paldies, ka lasīji!
Egoists

Iesaki arī draugiem!

5 komentāri rakstam “Galvenais likums veiksmīgam, pirmajam randiņam ar meiteni”

 1. Lara Croft raksta:

  Neesmu nekad uz randiņiem gājusi, laikam nekad nav interesējuši materiāli labumi. Pēc būtības raksts ir pareizs, tikai vīrietis var arī pievienoties kādam no meitenes hobijiem, ne jau visas ada un izšuj. Domāju, ka meitenei tas arī būtu patīkami.

  • Egoists raksta:

   Jā, desmitajā randiņā. Līdz tam kā teica kādā vecā, labā filmā: “Lučše už vi knam!” Ja vien neesi pilnīgi pārliecināts, ka vārēsi apburt arī viņas draugus, no tā labāk izvairīties. Mājas laukumā spēlēt vienmēr ir vieglāk. Bez tam, tas automātiski nozīmē pastāvīgas, ekskluzīvas attiecības.

 2. Lara Croft raksta:

  Ko darīsi, ja meitene ielūgs uz savu dzīvokli? Tās nebūs ekskluzīvas attiecības? Man tikai nav skaidrs,kas raksta atbildes – Lieliskais,Dakteris vai Egoists. Jūs tur visi vienādi?

  • Egoists raksta:

   Tas nemaina iepriekš teikto. Labāk pie sevis, ja apstākļi ļauj. Vieta neietekmēs attiecību virzienu, bet draugi gan. Te nav melns un balts, drīzāk skala.
   Atbildam pēc iespējas, jo lasītāju viedoklis mums ir svarīgs, pat tad ja tas ir pretrunā ar kāda no uzskatiem.

   • Lara Croft raksta:

    Nu, ja nenāk pie manis, tad seksu nedabūs. Priekš kam man jātērē savs laiks, lai otru iepazītu. Svarīgākie fakti jau ir noskaidroti pāris stundu laikā. Visa tā staigāšana, romantiska runāšana pēc būtības ir makaronu karināšana uz ausīm. Kas tas par tipu, var uzzināt tikai dzīvojot kopā un ja nepatīk, nomainīt. Protams, ka varu aiziet uz puiša mājām. Tās arī daudz ko pasaka par īpašnieku, tā kā atvest meiteni nebūs gatavojies (sveces un rozes gultā nebūs), varēs novērtēt, vai tur ir haoss ar nemazgātām trauku grēdām vai daudz maz pieklājīgs skats.