Idejas randiņam svaigā gaisā I daļa

Publicējis Egoists, , X
iepazīties

Labākās idejas randiņam svaigā gaisā. Aptuveni šādam virsrakstam (izmainīts apzināti) nesen uzskrēju kādā no ziņu portāliem. Bez šaubām, tādam garām paiet nevarēju. Tēma ir tiešām interesanta. Mīlas mākslu rezultāts lielā mērā ir atkarīgs no apstākļiem, kurus radi. Protams, sievieti var savaldzināt arī baltā telpā bez logiem un durvīm. Tomēr īstie apstākļi šo piedzīvojumu piesātinās, ar virkni papildus pozitīvu emociju jums abiem. Bez tam tikšanās, tikšanās pēc rada tādu konfrontācijas iespaidu kā darba intervijā.

Vārds “randiņš” pats par sevi man diez ko nepatīk. Pārāk daudz klišeju un asociāciju ar nepareizo attieksmi. Nepareizo tādā ziņā, ka randiņš ir kā tirgoņa prezentācija, kur viens cenšas iešķiņķot otram, ko galīgi nevajadzīgu.

Šie un vēl daudzi iemesli ir tie, kāpēc atbalstu laika pavadīšanu pie kopīgi interesantas nodarbes. Tieši par to arī centās uzrakstīt minētajā rakstā. Diemžēl komentāros tas tika nomētāts ar dubļiem vai pat ko jiftīgāku. Un nevar teikt, ka gluži bez iemesla. Tomēr autora centieni ir slavējam. Galu galā ierakstot mūsu mīļajā meklētājā “randiņam”, divas meklētākās frāzes ir “vieta randiņam” un “idejas randiņam”. Acīm redzot cilvēkiem tas ir svarīgi un interesē. Es pat teiktu, ka dažas no idejām man pašam šķita interesantas. Raksta galvenais trūkums ir iedeju pasakainums. Tik šoreiz ne tāpēc, ka sniegs neiespējami pozitīvas emocijas, drīzāk dēļ lielās distances no realitātes.

Iespējams es te lieki cepos un tas vienkārši ir no neta pagrābts, iztulkots materiāls. Tādus variantus neatzīstu. Ja man nav nekas prātīgs, ko teikt, labāk paklusēju. Arī troksnis ir gaisa piesārņojums.

Tagad paskaidrošu, kur man tiek laupīts ticamības moments.

1. Mērķis

Nedrīkst izlaist pašu galveno veiksmīga randiņa priekšnoteikumu – mērķi. Pirmajā tikšanās reizē, tavs mērķis būs uzsākt komunikāciju un aizšķilt intereses dzirkstīti. Tur pretim pēc gada kopdzīves vēlēsies aizraujošu piedzīvojumu un spilgtas emocijas, ar ko iekrāsot izbalējušo ikdienu. Starp citu, kino neiekļūst nevienā no šiem variantiem.

Braukt trīs dienu pārgājienā pa Latgales mežiem, nebūs tas stabilākais piedāvājums tikko sastaptai meitenei. Tieši tāpat kā aiziet padzert tēju, pēc gada kopdzīves, nebūs tas saviļņojošākais. Manu domu uzķēri, ja?!

2. Resursi

Es runāju ne tikai par materiālajiem resursiem, bet arī laika un pat emocionālajiem. Uzaicinājums uz šiku restorānu priekš nepazīstams meitenes būtu pārāk liela apņemšanās. Tas ir emocionāls spiediens, jo iebombardē viņā resursus. Kā rezultātā viņai rodas sajūta, ka ir pienākums atbildēt ar to pašu. Kā saproti, viņa tam nebūs gatava tik ātri. Bez tam, pat tad, ja naudas tev ir kā spaļu, nez vai Tu būsi gatavs izniekot laiku no savas dzīves uz cilvēku, kurš var izrādīties tev absolūti neinteresants.

12Nākamā lapaspuse

8 komentāri rakstam “Idejas randiņam svaigā gaisā I daļa”

 1. Magda raksta:

  Baigi garais ievads. Pietika taču ar vienu rindkopu, nevis divām lapām bla bla bla par neko.

  • Egoists raksta:

   Paldies, ņemšu vērā. Šai gadījumā mērķis ir “iedot makšķeri nevis zivi”. Vairāk “zivju” – praktisku idej būs otrajā daļā.

 2. uldzha raksta:

  Randiņš ar pašsadedzināšanos… būs jāpamēģina. xD

 3. Jaukā raksta:

  Es nemaz uz vienkāršiem tējas vai kafijas dzeršanas randiņiem neeju. Garlaicīgi. Es pati sev varu nopirkt tēju vai kafiju…Ja nevar atļauties restorānu, tad man nemaz nevajag. Labāk retāk, bet augstākas kavalitātes tos randiņus.

  • Egoists raksta:

   Garlaicīga ir nevis tēja, bet kompānija. Visu cieņu, ka proti izmantot muļķīšus, kas gatavi tik ļoti pārmaksāt par tavu laiku. Sevi pasniegt arī jāprot. Protams, tie, kuri izgājuši caur milnieks.lv skolu, arī sevi novērtēs pietiekami, lai meitenei nebūtu jāpiemaksā.

 4. Lara Croft raksta:

  Ja ir sajūta, ka puisis ir super, iekārojams, tad randiņš turpinās pie viņa vai manis, tur arī tuvāk iepazīsimies. Vispār vārds “randiņš” laikam vairāk piemērots, ja vēl nav tuvības, vēlāk tā ir kopīga laika pavadīšana. Mani saista nodarbošanās ar kādu mērķi vai kaut kā jauna apgūšanu, piem., var zivis pamakšķerēt, pabraukt ar kādu tehniku, vienreiz ļoti patika, kad pēc ieroču arsenāla izrādīšanas man arī iedeva no bises izšaut, tas bija interesanti. Bet tāda bezmērķīga staigāšana pa pilsētu vai sēdēšana pļaviņā man liekas neinteresanta. Jābūt mazam piedzīvojumam:)

  • Egoists raksta:

   Mēs mācam džekiem pašiem būt pietiekami interesantiem. Pārējais ir tikai poligons, jebkurā vietā var atrast, ko interesantu, jautru un visādi citādi aizraujošu.
   Staigāšanai, starp citu, ir ļoti dziļš, psiholoģisks mērķis, skaidrojums gan ir ārpus šī raksta tēmas.

 5. Artūrs raksta:

  Uzgāju mājaslapu ar vietām kur doties randiņā aizvestrandina.lv