Idejas randiņam svaigā gaisā II daļa

Publicējis Egoists, , X
iepazīties

Aizraujošs piedzīvojums, ko atcerēties vecumdienās sildoties pie kamīna. Valdzinošas vakariņas sveču gaismā, zem zvaigznēm uz viesnīcas jumta. Šie ir varianti, kas galīgi neder pirmajam randiņam, otrajam un trešajam randiņam arī ne. Tos pietaupīsi meitenei, ar kuru esi kopā jau ilgāku laiku. Kad tikai sākat tikties un pa bišķim viens otru iepazīt, tas jau pats par sevi ir piedzīvojums. Otra cilvēka personības iepazīšana ir aizraujošākais attiecību sākumā. Viss, kas tev nepieciešams, ir radīt tam apstākļus.

Arī tas, ko patiesībā vēlas sieviete, ir iespēja ieraudzīt patieso tevi. Dažādas situācijas parāda tevi atšķirīgā gaismā. Apstākļi var piesviest papildus emocijas kopējā katlā. Ejot uz tikšanos ar meiteni, tu radi skatuvi izrādei, kurā galvenajā lomā esat jūs abi. …nu vai visi trīs, ja esi atvēzējies uzreiz uz divām meičām.

Papildinot I daļā rakstīto, 3 jautājumi, pēc kuriem izvērtēt randiņa ideju:
1. Vai konkrēta nodarbe ļauj jums iepazīt vienam otru?
2. Vai šī nodarbe jums sagādās pozitīvas emocijas?
3. Vai resursu ieguldījums ir adekvāts atdevei?

Pirmais randiņš

Rēķinies ar to, ka tu meiteni nemaz nepazīsti. Tikpat labi viņa varētu būt citplanētiešu zombijs no planētas Omikron Perseja 7. Atvēli pirmo pusstundu kam neitrālam. Piemēram, pastaigai pa Vecrīgu. Mēs esam aizmirsuši, ka mums tepat aiz stūra ir fantastiska vieta pastaigām. Rietot saulei vecpilsēta atdzīvojas. Dzīvība kūsā un tā vien gribas tajā mesties iekšā. Ja ir karsts, nopērciet saldējumu. Neesmu Donalda dēla cienītājs, taču saldējums no automāta ir izcila manta. Vēsā laikā, apņemsiet pa glāzei karstas šokolādes līdzi ņemšanai no vairāk kā avīžu ieskrietuves. Līst lietus, vēl jo labāk. Paņem lielāku lietussargu un jūs peldēsiet caur skrienošajai pilsētai savā mazajā burbulītī. It kā priekš jums diviem laiks būtu apstājies un jūs pasauli vērotu caur skatlogu. Tā ir tik brīnišķīga iespēja satuvināties arī fiziski, ja vēlēsies. Ja nē, vienmēr varēsi būt džentlmenis un vest meiteni pie elkoņa.

Paņem fotoaparātu un ar ieganstu fočēt pilsētu saulrietā ejiet uz krastmalu. Tikko ir skaisti atremontēta daļa aiz dzelzceļa tilta. Ja jūti, ka meitene tevi ieinteresējusi, izmanto pilsētas bildes pār Daugavai, kā ieganstu, lai dotos uz otru krastu. Ja esi ar auto, vari droši doties uz Zaķusalu, pie televīzijas. Tur vakarā ir daudz brīvu vietu un maz traucējošu cilvēku. Ja nu galīgi viss iet kā smērēts, tad starp pašu televīziju un torni ir daudz vietu, kur var nobraukt maliņā un noslēpties no neiesaistīto acīm.

Nekādā ziņā nedrīkst aizmirst parkus. Rīgā ir tik daudz skaistu parku un kalnu, kur var pastaigāties, pasēdēt un papļāpāt. Izvēlies vienu un piemeklē papildus izklaides. Iepriekš pabrīdini, lai meitene apģērbjas ērti un ejiet lēkāt pa batutiem. Pie mums nereti atbrauc atrakciju parki. Dodieties pakutināt nervus uz turieni. Apkārt pilsētas zaļajiem punktiem ir kafejnīciņas, vietas, kur apsēsties un paturpināt satuvināšanos

Noslēgumā

Pirmo randiņu, jeb kā man labāk patīk teikt tikšanos, uzskatu par tādu saostīšanos. Mans laiks ir pārāk dārgs, lai iestrēgtu uz vairākām stundām ar cilvēku, kas mani tracina jau no pirmās minūtes. Protams, vienmēr paturu prātā bonusa plānu, ja nu daiļava izrādās tik brīnišķīga, ka vēlos turpinājumu jau tajā pašā dienā.

Lielākoties visas grandiozās izdarības plānoju uz otro tikšanās reizi. Uz to laiku jau zinu, ar ko rēķināties un kā labāk izspēlēt savas kārtis. Tad var ieplānot pikniku zemes malā, ekskursiju par pilsētas artēriju vai ko nedaudz ekstrēmu un vienkārši jautru. Taču par to jau nākamajā reizē.

Turpinājums sekos…

Paldies, ka lasīji!
Egoists

Iesaki arī draugiem!

Viens komentārs rakstam “Idejas randiņam svaigā gaisā II daļa”

  1. Anubis raksta:

    Ko darīt ir pa pilnam. Rīgā un īstenībā arī citās LV lielajās pilsētās visu laiku kaut kas notiek. TV un radio par aktuālo visu laiku informē.