Kur vislabāk iepazīties? III daļa – “Iepazīšanās ikdienišķās situācijās”

Publicējis Egoists, , X

Ar sievietēm var un vajag iepazīties visās situācijās, kad vien tas ir iespējams. Kas zina varbūt tieši šī skaistulīte, kuru palaimējies satikt, būs īstā. Iespēju laist garām nedrīkst, jo mēģinot jau neko nezaudē. Tik iepazīstoties ikdienišķā situācijā ir jāņem vērā, ka atšķirībā no klubiem, pasākumiem un citām vietām, kur uzsākt sarunu ir norma, noteikumi ir nedaudz citi.

Galvenā priekšrocība ir mazā konkurence, kas nozīmē to, ka meitene nav noskaņojusies tevi skarbi atšūt. Piemēram, lielveikalā vai sabiedriskajā transportā bieži neieraudzīsi mēģinājumus iepazīties. Tur pretim klubā vai kādā masu pasākumā meitene ir kā Rembo zem pastāvīgas apšaudes no visādu glumo tipiņu puses.

Lielākā priekšrocība no otras puses ir arī trūkums. Jaunkundze vienkārši negaidīs, ka Tu ar atvērtu dvēseli un gaišiem nolūkiem viņai piedāvāsi draudzību. Tiešs mēģinājums iepazīties izsauks pārsteigumu un aizdomas. Pirmā reakcija būs mēģinājums tikt prom, aizbēgt. Padomā pats, kad tev uz ielas kāds nāk klāt un it kā draudzīgi uzsāk sarunu, kas ir pirmais, kas iešaujas prātā – prasīs naudu vai kaut ko pārdod; u.t.t.

Tāpēc rīkoties vajag stratēģiski un jautājumam pieiet no flanga. Sāc neitrālāk, no attāluma un lēnām. Izturies lietišķi, lai radītu iespaidu, ka tev no viņas neko nevajag izņemot ko pavisam vienkāršu. To, protams, izdomāsi pats. Svarīgākais, lai jautājums būtu pilnīgi normāls attiecīgajā vidē, situācijā. Piemēram, autobusā var paprasīt par pieturām, maršrutu vai tamlīdzīgi.

Pretēji instinktam, iesākumā necenties būt draudzīgs vai izraisīt tūlītēju saikni, t.i. pieskaņoties viņai. Tu taču vienkārši pajautāji, nevis meklē dvēseles radinieku. Pazemini savu enerģijas līmeni – esi smaidīgs, bet ne jautrs, kusties nedaudz lēnāk kā gribētos, piebremzē žestus, mīmikas u.c. izpausmes.

Kad esi atvēris komunikāciju un redzi, ka viņa uz tevi reaģē pozitīvi vai neitrāli, ir laiks pāriet pie nākamās fāzes. Tagad viņa saprot, ka neesi kaut kāds žuļiks, bet normāls cilvēks. No šī brīža pakāpeniski, aizvien vairāk izmanto ierastos rīkus. Kāpini komunikācijas enerģiju – joko, pavelc uz zoba, izrādi interesi. Ieinteresē viņu un ļauj aizrauties ar tēmu.

12Nākamā lapaspuse