Kur vislabāk iepazīties? I daļa – “Naktsklubi”

Publicējis Lieliskais, , X
atrast

Principā atbilde ir absolūti vienkārša. Vispiemērotāko sievieti tieši tev ir jāmeklē sabiedriski pieejamā vietā, kur pats jūties vislabāk. Tādejādi jums noteikti atradīsies kopīgas intereses un pats no šīs komunikācijas varēsi gūt vairāk prieka. Būtu muļķīgi tērēt savu laiku un iespringt darot, ko tādu, kas tev nepatīk tikai tādēļ, lai atrastu sievieti, kurā tevi bez pāris formīgiem apaļumiem nekas neinteresē. Ne tā?

Pat tad, ja esi iesīkstējis datoriķis, varu tevi iepriecināt. Arī datorklubā, lai gan reti, tomēr var paveikties atrast tīri interesantus eksemplārus. Reiz tehnikuma laikā ar bariņu čomiem aizgājām uz vienu no tādām iestādēm paščaidīt gaļu, kādā no populārajiem tiešsaistes spēļukiem. Tā sanāca, ka divām caciņām, kas ķiķināja pie netālu esošā datorīša, radās problēmas ar mirc. Protams, es džentlmenis būdams steidzu palīgā. Te arī radās lieliska iespēja iepazīties.

Protams, šādi gadījumi ir retums, tāpēc vērts padomāt par vietām, kur arī tava izredzētā varētu justies komfortabli.

Tam ļoti piemērota vieta noteikti ir kāds klubs, diskotēka vai muzikālais bārs.Cilvēki uz šīm vietām iet iztrakoties, lietot alkoholu un baudīt visu ko vien dzīve tiem var piedāvāt, līdz ar to iepazīšanās ar jauniem cilvēkiem ir pašsaprotama. Te var atrast gan meiteni vienam vakaram, gan tādu, ar kuru būs patīkami pavadīt laiku arī turpmāk. Šādu vietu vienīgais trūkums ir ierobežota iespēja komunicēt vārdos, kam par iemeslu ir neskaitāmo skaļruņu radītās gaisa vibrācijas. Tieši šī problēma arī ir iespēja, jo pilnīgi pieņemami būs, ja runāsi meitenei austiņā pieturot aiz pleca vai pat ap vidukli. Pats saproti, ka meitenēm patīk, ja viņām runā austiņā un pieskaras, jo sevišķi matiem. Takā komunikācija uzreiz pāriet tik tuvā distancē, nepieciešams jau iepriekš radīt pozitīvu iespaidu. Līdz ar to lielu lomu spēlē vizuālais. Pirmkārt jau apģērbs. Tam seko tavas kustības, žesti, mīmika, plastika, acu skatiens. Vārdu sakot ir vērts piemeklēt piemērotu apģērbu un noskatīt pāris interesantus soļus, ko izpildīt atslābināti un nepiespiesti.

Katrs klubs piesaista savu auditoriju, līdz ar to ir jāizvērtē, ko vēlies tieši tu un uz attiecīgu vietu arī jāiet. Ņem vērā sezonu, lielos pasākumus un kluba darba laikus vispār. Visvairāk cilvēku apmeklē klubus pa ziemu piektdienās. Sestdien cilvēku jau ir mazāk, jo liela daļa jau atpūšas no vakardienas piedzīvojumiem. Vasarā cilvēku arī ir mazāk, jo ir daudz nodarbju ārpus četrām sienām. Nu un, protams, lielās tautas staigāšanas, kā uz 18. novembri, izjauc šo grafiku, tad arī pēc ceturtdienas var gadīties, ka cilvēki piektdienā atpūšas, bet sestdien atkal ir pilni enerģijas un vēlmes to tērēt. Cilvēku ir daudz, ir ko izvēlēties, taču tas arī ir liels šo vietu trūkums, jo nepieciešams izcelties uz pārējās masas fona. Te der gan aizrautīga dejošana, gan flirtēšana ar visām pēc kārtas, kas parāda, ka esi situācijas saimnieks.

Paldies, ka lasīji!
Lieliskais

Iesaki arī draugiem!