Pārinieks – padoms pirms dodaties iepazīties II daļa

Publicējis Lieliskais, , X

Ja esi nopietni ieinteresējies par iepazīšanās spēli vai arī vienkārši gadās iepazīties, kad neesi viens, tev jāņem vērā, ka iepazīstoties tandēmā ir sava specifika. Tikai tā, kompanjons nekļūs par dīvāna kāju, kas tumsā gaida, kad pret to atsitīsi savu mīļāko īkšķīti. Patiesībā pārinieks (wingman) ir tavs trumpis piedurknē. Viņš ne tikai atbalstīs tevi un palīdzēs uzturēt jautrību kompānijā, bet arī uzņemsies uz sevi daļu šķēršļu. Kad gribēsi nozagt meiteni no kompānijas, lai turpinātu komunikāciju intīmākā gaisotnē, viņš vispār būs neaizvietojams.

Pirmajā rakstā no sērijas uzmetām aci svarīgākajām priekšrocībām iepazīstoties tandēmā. Lai gan tam, par ko runāsim šajā reizē, iepriekš rakstītais nav vitāli nepieciešams, iesaku izlasīt arī to. Tas tev dos pilnīgāku priekšstatu par plašajām pārinieka pielietošanas iespējām un, ļoti iespējams, papildus idejas tām, ko apskatīšu.

Lai gan tēma ir ļoti plaša, uzreiz pārlēkšu pie praktiskajiem padomiem. Jo ātrāk sāksi pielietot šīs tehnikas reālās situācijās, iepazīstoties ar meitenēm, jo vairāk jēgas būs no izlasītā arī nākamajos rakstos. Bez tam, iespējams, tas tev palīdzēs atrast kādu kļūdu, kas līdz šim tevi ir ne reizi vien iegāzusi, tev pašam par to nemaz nenojaušot.

Noteikumi

Pirms vispār ejat uz vietu, kur plānojat iepazīties, vienojieties ar pārinieku par pamata noteikumiem un principiem, lai izvairītos no jebkuriem pārpratumiem vai traucējošas skaidrošanās. Ar to vismazāk gribēsies nodarboties, kad tavā priekšā būs pāris skaistu un komunikācijai atvērtu meiteņu. Tici man saglabāt objektivitāti šādā situācijā nav viegli. Sačakarēt savas iespējas vai vēl sliktāk attiecības ar čomu, dēļ nenorunātiem noteikumiem, būtu reāli stulbi. Piekritīsi?

Šajā punktā sarakstu neiekļaušu. Tam nākotnē veltīšu atsevišķu rakstu. Galvenais, lai būtu skaidrs, kurš vada komunikāciju un kurš ved kuru meiteni mājās.

Plāns

Iekārojamu vīrieti no tā, kuru sievietes atšuj, atšķir pārliecība. Savukārt nekas nesniedz tik daudz pārliecības tavai rīcībai, kā labs rīcības plāns. Iepriekš vienojieties ar čomiem par rīcības plānu. Ieskicējiet pamata idejas, pirms vispār ejat ārā un nepieciešamības gadījumā papildiniet, ejot konkrētajā meiteņu grupā.

No personīgās prakses varu piebilst, ka plānam pilnīgi noteikti ir jāiekļauj arī gadījums, kad vedat meitenes mājās. Nav svarīgi vai katrs pie sevis vai uz vienu pavedināšanas punktu, jūsu loģistikas pūliņiem ir jābūt saskaņotiem, nevis pretrunā. Šis mirklis ir viskutelīgākais visā komunikācijā un jebkurš negludums dabīgajā plūdumā var noteikt to vai paliksi tikai ar meitenes telefona nr. vai arī pavadīsi nakti apburošas būtnes apskāvienos.

Turpinājums sekos…

Paldies, ka lasīji!
Lieliskais

Iesaki arī draugiem!