Pārinieks – tavs labākais sabiedrotais I daļa

Publicējis Lieliskais, , X

Neskatoties uz visu milnieks.lv rakstīto, uzsākt no nulles komunikāciju ar ļoti pieprasītu meiteni ir un paliek viens no sarežģītākajiem uzdevumiem mīlas mākslās. Ja vēl tā ir stimuliem pārbagāta vide, kā bārs vai klubs, kur par meitenes uzmanību nākas pastāvīgi konkurēt ar skaļo mūziku, draudzenēm, iereibušiem tirliņiem un sazin ko vēl, uzdevums ir eksperta cienīgs. Lai gan, pietiekami bieži šaujot var trāpīt mērķī arī pilnīgā tumsā, es tiecos pēc efektivitātes. Ar šo rakstu iesākšu tēmu par efektīvu sabiedroto straujā virzībā pretim mērķim.

Ir virkne iemeslu, ar kuriem varētu attaisnoties kāpēc tikai tagad rakstu par tik svarīgu tēmu kā pārinieks, jeb angliski “wingman”, taču es to nedarīšu. Par šī raksta nepieciešamību pārliecinājos, kaut kad pagājušā gada septembrī, kad izgājām tautās ar vienu no bijušajiem audzēkņiem. Pozitīvā pieredze bija izteiktā kontrastā ar reizēm, kad esmu gājis kopā ar citiem paziņām. Tālākajos rakstos noteikti minēšu konkrētus piemērus gan veicinošai pārinieka darbībai, gan bremzējošai. Vēl jāpiebilst, ka šo tēmu ieteica tieši čoms, ar kuru tandēmā darbojoties sanāk vien ziepes. Arī to vēl paanalizēsim. Neskatoties uz to viņam paldies!

Kāpēc vajadzīgs pārinieks

1. Neskaitot acīm redzamo faktu – kurš gan iet izklaidēties viens?! Galu galā, kā apgalvoja kādā reklāmā – kopā jautrāk. Mērķis ir laba lieta, taču personīgi neredzu jēgu pārvērst savu dzīvi vāveres medībās. Ja eju ārā, pirmkārt, vēlos labi pavadīt laiku. Kompanjons, ar kuru ir kopējas interese, ir viens no pozitīvu emociju avotiem. Pat tad, ja sakarīgu daiļā dzimuma pārstāvi sastapt neizdosies, vakars nebūs zemē nomests. Ir patīkami taču reizi pa reizei pasēdēt ar čomiem un pajautroties par kādu aktuālu tēmu.

2. Arī sievietes iet izklaidēties, lai izklaidētos, lai arī cik dīvaini tas neizklausītos. Vīriešu un konkureņču novērtēšana, protams, ir svarīga, taču, citējot Sindiju Lauperi “Girls Just Want to Have Fun” – Meitenes vienkārši grib jautrību. Grūti izskatīties jautram un interesantam vienatnē. Te lielā mērā pārklājamies ar sabiedriskā atzinuma tēmu. Pārinieks var tev nodrošināt pamatīgu tā devu.

3. Pārinieks var par tevi pateikt lietas, ko tu pats nevarētu, pie tā neizskatoties pēc atzinuma zīdēja. Vienkāršoti izsakoties, pārinieks tevi var atklāti lielīt un tu paliksi nesodīts. Stāsti, komentāri, atbalsts u.t.t. tie visi ir līdzekļi, ar kuriem pārinieks var celt tavu vērtību. Atceries, sociālā vērtība ir tas, kas visvairāk piesaista sievieti?

4. Cilvēkam ir iekodēts izjust stresu nepazīstamā vidē vai sabiedrībā. Ejot ārā ar čomu, tu paņem līdzi daļiņu savas pasaules. Tas tev ir atbalsta punkts neierastā vietā. …nu vismaz es bāros neuzturos tik bieži, lai tur justos kā mājās, pat tad, ja pazīstu personālu. Apziņa, ka kāds piesedz tavu aizmuguri, ievērojami pastiprina pārliecību par to, ko dari.

5. Atceries visus tos traucēkļus, ko minēju ievadā? Tagad iedomājies, ja tev ir kāds, kurš piesedz tavu muguru, kamēr tu vari spēlēt uzbrukumā. Pārinieks var daudzkārtīgi vienkāršot loģistikas jautājumus, kas saistīti ar meitenes aizvešanu pie sevis mājās jau tajā pašā vakarā. Piemēram, gandrīz vienmēr meitenes draudzene būs praktiski nepārvarams šķērslis. Neviena sevi cienoša sieviete tā vienkārši nepametīs savu draudzeni, lai dotos prom ar svešinieku. Toties, ja par viņu parūpējas kāds jauks puisis un kārtis tiks izspēlētas tā, ka netiek aptraipīts viņas labais vārds, tā jau ir pavisam cita runa.

Pārinieks nav vienkārši asistents vai palīglīdzeklis. Drīzāk iedomājies to kā pludmales volejbolu, kur viens izceļ bumbu, lai otrs varētu izdarīt perfektu gremdi. Rezultātā uzvar abi. Wingman tēma ir ārkārtīgi būtiska visiem, kuri vēlas nopietni pievērsties mīlas mākslām. Tā nav mazsvarīga arī visiem, kas nevēlas palikt divatā ar savu dūri tāpēc vien, ka izdarīja kļūdu konkurējot ar savu čomu par sievietes uzmanību.

Paldies, ka lasīji!
Lieliskais

Iesaki arī draugiem!

8 komentāri rakstam “Pārinieks – tavs labākais sabiedrotais I daļa”

 1. che guevara raksta:

  Rakstaa, Tu mini, ka tev ir kaut kaads bijusais skolnieks utml.
  Var uzzinaat kaa pie Tevis var uz kaut ko pierakstiities?
  Kontakti varbuut?

  • Lieliskais raksta:

   Jā, viens no pirmajiem. Kopš pagājušā gada vasaras konsultācijas ir publiski pieejamas. Uzzināt vairāk un sazināties ar mani var sadaļā “Konsultācijas” augšā. Izmanto kontaktformu, sadaļas apakšā. Pēc tam sazvanīsimies un noskaidrosim kā tieši varu būt tev noderīgs. Konsultācijas un uzdevumi ir brīvā gaisotnē, publiskā vietā Rīgā. Parasti ap divām stundām, jo informācijas ir daudz un vairāk vienkārši grūti sagremot.
   Prieks, ka interesējies! Ja vēl kādi jautājumi, droši izmanto kontakformu.

 2. che guevara raksta:

  forums noderētu.

  • Lieliskais raksta:

   Spriežot pēc aktivitātes komentāros un aptaujā, tas šobrīd nav vērtīgākais ieguldījums. Bez tam LV jau ir paliels forums par šo tēmu. Es drīzāk ierosinātu savākties un runāt klātienē. Vienīgais šķērslis, LV džeki vēl nav gatavi atzīt, ka arī šajā jomā ir uz ko tiekties. Spriežot pēc daiļā dzimuma sekotāju pulka, sievietes to saprot.

 3. che guevara raksta:

  Lieliskais, Tu ljoti nelogjiski spriedelee. Iecheko pickup.ru rakstus, paskaties cik tur ir komentaaari un saliidzini ar forumu. Varu tev pateikt priekshaa. Komentaaru rakstiem tur nav. Visslielaakais apgrozijums ir tiesi forumos. Un tikai.

  • che guevara raksta:

   Bez tam, neesmu redzeejis nevienu reklaamu saistiitu ar sho saiti. Izskataas, ka administratori te ir paslinki uz jebkaadu rezultaatu ieguushanu. Lapa vienkaarshi staav un raksti tiek bezjeedziigi papildinaati katru nedeelju. :) Buutu man valja, domaaju, ka tieshi shii lapa ieguutu izraavienu “lv seduction community” :) Bet nu, administrators nav mans laucinsh. Interesantaak buutu pasekot liidzi attiistiibai. :)

   • Lieliskais raksta:

    Lieta tāda, ka šis nav komerciāls produkts, tāpēc reklamēt nav jēga. Toties SEO un PR, ko nodrošina speciālisti komandā, darbojas ļoti labi – mēs LV esam stiprākie. Filosofija ir vienkārša, mēs izbaudām brīvību, ko sniedz šīs zināšanas, un dalāmies ar citiem. Kad redzēšu, ka cilvēki ir gatavi, būs semināri u.t.m.l.

  • Lieliskais raksta:

   Viņu forums ir īpašs pats par sevi. No “razborki poļotov” vien jau ko var mācīties.