Kur vislabāk iepazīties? II daļa – “Iepazīšanās portāli”

Publicējis Lieliskais, , X
atrast

Internets izplešas straujāk kā iesnas rudenī. Tas paver aizvien jaunas un nebijušas iespējas iepazīt un satikt jaunus cilvēkus. Ātrums un ērtums, ar kuru notiek komunikācija, ir daudzsološi pārsteidzošs.

Tagad visur un visā ir internets. Ikviens, ar vismaz pamata zināšanām datora lietošanā, ir reģistrējies vismaz pāris sociālajos portālos. Komunikācija tīklā, tai skaitā arī iepazīšanās ir normāla parādība. Neskatoties uz to, ka zināma aizspriedumu smaciņa vēl ir jūtama, daudzi cilvēki atļaujas arī internetā meklēt jaunas aizraušanās. Bez tam šī vide paver vēl nebijušas iespējas.

Protams, nenoturējos un sāku pētīt šo jautājumu. Sareģistrējos visās, kaut cik cienīgās lapās un sāku eksperimentēt. Par pašu informācijas vākšanas procesu un secinājumu metodēm nestāstīšu. Domāju, tev daudz interesantāk būs uzzināt secinājumus un metodes, kas darbojas vislabāk.

Lielākoties saglabājas tās pašas likumsakarības, kas komunicējot klātienē, taču nedaudz pārspīlētā un vienlaicīgi arī pieklusinātā izpausmē. Tomēr dažos gadījumos konstatētais pārsteidza, jo izrādījās diametrāli pretējs gaidītajam.

Domājot par partneres meklējumiem internetā jāņem vērā, ka liela daļa daiļavu ir spējīgas atrast partneri seksam reālajā dzīvē. Patiesībā, tas pat ir daudz vienkāršāk, kā ņemties ar reģistrēšanos u.t.t. Atliek vien aiziet uz kādu bāru vai klubu un nepateikt „nē”, kādam no visiem džekiem, kas viņai piesitīs kanti.

Tā nu sanāk, ka tās, kuras tomēr internetu izvēlās par galveno iepazīšanās placi, lielākoties ir vai nu ar kaut kādiem defektiem vai arī uzturas tikai un vienīgi, lai uzfrišinātu savu noplakušo pašapziņu. Par otro parūpējas siekalainu nūģu bariņš, kas atspērušies viņas slavē un kaisa ar komplimentiem, cerot uz augstības žēlsirdību. Kā saproti, tas tikai rada papildus šķēršļus meitenes uztverē kontaktējoties ar citiem.

12Nākamā lapaspuse