Noslēpumi, ko atklāj iepazīšanās portāla bildes, par to īpašniecēm I daļa

Publicējis Egoists, , X
atrast

Viens no pamata noteikumiem, lai veiksmīgi iepazītos internetā ir atrast tieši to, ko Tu vēlies. Mans laiks ir vērtīgs un es neatzīstu šaušanu uz dullo. Es pieņemu, ka arī Tu sevi cieni pietiekami, lai neizšķiestu laiku uz cilvēkiem, kas nav tā vērti. Iepazīšanās portālos var pazaudēt baisi daudz laika, sarakstoties ar bildīti, kura pēc tam, kā izrādās, galīgi nelīdzinās tās īpašniecei. Kā atšķirt veiksmīgu rakursu no meitenes, kas būtu tavā gaumē?

Kategoriski neiesaku šo rakstu korpulentām dāmām, kas meklē pašapliecinājumu iepazīšanās portālos vai feministiem. Jā, ir arī tādi vīrieši. Ja esi viens no minētajiem, neturpini lasīt. Uzskatu, ka mūsdienās nevienai sievietei nav attaisnojuma, lai nesekotu savai figūrai. Tieši tāpat kā nav attaisnojuma tam, lai maldinātu cilvēkus ar foto-trikiem. Kas attiecies uz feministiem, nopērciet bikses, kurās ir vieta arī vīrišķībai.

Iepazīstoties internetā vienmēr saskaries ar šo problēmu. Tu ej uz pirmo tikšanos un sajūties kā loterijā – būs vai nebūs. Meitene izrādīsies šmaukusies ar bildēm un, maigi izsakoties, ne tavā gaumē vai jauka persona, kas tiešām vēlas nedaudz romantikas savā dzīvē. Diemžēl no starpgadījumiem nav pasargāts neviens, taču es tev varu pateikt uz ko skatīties, lai jau pašā sākumā atfiltrētu tās, kuras noteikti nebūs tavā gaumē.

Runa būs par iepazīšanās lapu profilu bildēm. Konkrētāk, trikus, ko uzreiz vajadzētu ievērot. Jābrīdina, ka dažādu apstākļu iespaidā var rasties maldīgs iespaids. Cilvēki bildējas dažādi. Kādam ir viena bilde, kādam n-padsmit. Jāpievērš uzmanība dominējošām tendencēm. Ja ievēro kādu no tālāk aprakstītajām nesakritībām, tev būs pamats objektīvām aizdomām. Lieki nešķiežot laiku varēsi paprasīt vēl kādu bildi un apstiprināt vai apgāzt radušās aizdomas.

9 triki, ko meitenes izmanto savu iepazīšanās anketu bildēs

Šmaukšanās iepazīšanās profilā

1. Ja sieviete uzstājīgi demonstrē, no kurienes viņai aug kājas, tad visdrīzāk viņa cenšas noslēpt, no kurienes aug rokas. Man personīgi dibens sievietē nav svarīgākais, tāpēc vērtēju pēc citiem parametriem. Dibenu profilus atstāju citiem.

2. Ja meitene visās anketas bildēs izvēlas rakursu strikti no augšas un tikai līdz krūtīm, viņas figūra visdrīzāk liek vēlēties ko vairāk. Jeb pareizāk būtu teikt – mazāk, daudz mazāk kilogramu. Šeit pat nav problēma viņas liekajā svarā. Daudziem vīriešiem patīk apalītes. Problēma ir tajā, ka viņa par to komplekso un cenšas tevi piemuļķot.

3. Ja bilde ir no augšas un krūtis nav redzamas, tad jaunkundzei ir ne tikai lieki kilogrami, bet arī nepareizajās vietās, t.i. visur tikai ne uz krūtīm.

4. Ja pie visiem 2. punktā minētajiem simptomiem vēl arī nav saskatāma vai nogriezta seja, visdrīzāk meitene ir nesimpātiska. Izskats ir gaumes lieta, taču viņa pati par to ir pārliecināta, ar visām no tā izrietošajām sekām.

12Nākamā lapaspuse

2 komentāri rakstam “Noslēpumi, ko atklāj iepazīšanās portāla bildes, par to īpašniecēm I daļa”

  1. Feja raksta:

    Izteikšanās veids nu gan ir diezgan skarbs, bet lai uzzinātu patieso vizuālo vairāk vai mazāk ir rakstītam sava taisnība. Bet ja pieņemsim, ka sievietēm nevajadzētu šo lasīt, tad tieši kā punkts uz ” i “.