Noslēpumi, ko atklāj iepazīšanās portāla bildes, par to īpašniecēm I daļa

Publicējis Egoists, , X

5. Ar lieko svaru var būt vēl arī citi triki. Kādās bildēs pat viņas kājas var izskatīties tīri labi. Uz rokām nekas lieks nekarājas. Tomēr kaut, kas nesakrīt. Šķiet visās bildēs tiek paslēpts viduklis un izvēlēti rakursi, kuros figūru kopumā nevar novērtēt. Esi uzmanīgs. Ļoti iespējams, ka figūras dīvainības ir dēļ straujām svara izmaiņām. Piemēram, bērna piedzimšana. Internetā ir ne mazums vientuļo māmiņu, kas slēpj šo faktu.

6. Atzīstu, mēs vīrieši esam pasekli, kad runa nonāk līdz sievietēm. Mēs gribam, lai meitene būtu ne tikai labs cilvēks, bet arī labi izskatītos. Varu izteikt līdzjūtību neglītām meitenēm, taču vainīgs par to, ka izvēlos simpātiskās, nejūtos. Ar šo jautājumu lūdzu pie tiem, kas to sastrādāja. Šādā gadījumā meitenēm, savai iepazīšanās anketai, ir tendence izvēlēties “skudru seksa” bildes. Tulkojot no latviešu slenga vārdnīcas – bildes, kur cilvēki lielā attālumā un detaļas nav saskatāmas.

7. Meitene savu seju uzskata par nepievilcīgu arī, ja bildē lieto “mušu” brilles, saķemmē matus priekšā sejai vai izvēlas leņķi, kurā to nevar saskatīt. Visdrīzāk viņai ir taisnība.

8. Par iepriekšējos divos punktos minēto liecina arī izplūdušu, miglainu bilžu lietošana un pārspīlēta pēcapstrāde (Photoshop). Visdrīzāk šai meitenei ir negluda un neveselīga sejas āda. Tas liecina ne tikai par izskata trūkumiem, bet arī kopējo veselības stāvokli.

9. Pavelkot kopsaucēju iepriekšējiem punktiem. Ja vienīgajā bildē redzamas tikai krūtis, pēcpuse vai kāda cita, puskaila ķermeņa daļa, meitene cenšas aizmālēt tev acis. Meitene dikti grib uzmanību un apzinās, ka viss pārējais nav uzmanības cienīgs.

Iepazīšanās portāli

Internets ir universāls laika zaglis. Ievēro pazīmes un taupi laiku, atsijājot cilvēkus, kas nav tavas uzmanības cienīgi. Atgādināšu, ka jāņem vērā kopējais iespaids, nevis viena no vairākām bildēm. Arī normālai meitenei starp bildēm var iejukt kāda no minētajām. Jāsāk uzmanīties, ja ievēro nospiedošu tendenci uz kādu no pazīmēm.

Šie ir pirmie 9 triki, ko meitenes izmanto profila bildēm iepazīšanās portālos. Diemžēl to ir vēl vesela virkne. Publicēšu arī pārējos, lai vari uzmanīties un mēs visi kļūtu godīgāki.

Turpinājums sekos…

Paldies, ka lasīji!
Egoists

Iesaki arī draugiem!

12 lapaspuse

2 komentāri rakstam “Noslēpumi, ko atklāj iepazīšanās portāla bildes, par to īpašniecēm I daļa”

  1. Feja raksta:

    Izteikšanās veids nu gan ir diezgan skarbs, bet lai uzzinātu patieso vizuālo vairāk vai mazāk ir rakstītam sava taisnība. Bet ja pieņemsim, ka sievietēm nevajadzētu šo lasīt, tad tieši kā punkts uz ” i “.