Iepazīšanās internetā – „Zelta likumi profilam iepazīšanās portālā”

Publicējis Egoists, , X
iepazīšanās internetā

Ja reālajā pasaulē par tevi spriež pēc tava izskata, izturēšanās un virknes citām lietām, tad internetā Tu esi tavs profils. Ja tev ir izdevies ieinteresēt meiteni ar savu uzrunu, pirmais, ko viņa izdarīs, ir apskatīsies tavu anketu.

Vissvarīgākais, lai sasniegtu rezultātus darbojoties iepazīšanās portālos, ir izcelties no pelēkās masas. Tu, protams, esi dikti vēsais čalis, taču internetā ir nedaudz citi likumi. Lieta tāda, ka par tādiem sevi uzskata visi bez izņēmuma.

Došu tev zelta likumus, kas palīdzēs neaizbiedēt meiteni un nodrošinās lielāko iespējamo varbūtību, ka tiksi cauri atlasei.

Profilam jābūt bildei

Vienalga vai esi resns, plikpaurains vai šķību degunu, profilam pilnīgi noteikti jābūt bildei. Profilam ar briesmīgu bildi ir vismaz kaut kādas iespējas saņemt atbildi. Profilam bez – nekādas. Meitene pat nesāks lasīt tavu info.

Aizmirsti kailfoto

Sievietes nedomā tāpat kā mēs. Viņām neinteresē apskatīt atkailinātu tavu kuslo ķermenīti. Pat līdz pusei ne. … jā – jā ne no augšas, ne apakšas. Pat labi trenēts, muskuļains ķermenis radīs nepareizo iespaidu. Tādu džeku uzskatīs par gaili. Tas pilnīgi kliedz: „Es esmu dikti izmisis pēc uzmanības!”

Konkrētie pacani sūkā sēmočkas nevis pavada laiku ar foršām meičām

Aizmirsti par bildēm kožakā pie sveša bumbiera. Tev jāatstāj pozitīvs iespaids uz meiteni nevis rajona pacaniem. Protams, arī nepāršauj pār strīpu uz otru pusi. Studijas bildi tev arī nevajag. Tu taču negribi, lai viņa padomā, ka dikti pārcenties.

Esi godīgs… nu vismaz cik spēj

Pietiks par bildēm. Nākamais, uz ko skatīsies ieinteresētā skaistulīte, būs tava profila anketa. Tajā norādi patiesos datus. Ja piemetīsi pāris cm augumam un nepierakstīsi kādu kg, sīkums. To dara visi. Taču, ja pārāk aizrausies, tie būs grābekļi, uz kuriem vēlāk pats sāpīgi uzkāpsi. Protams, tas nav arī iesniegums policijā. Paturi prātā domu, ka cilvēkam, kurš to lasīs, ir jābūt interesanti un pat jautri.

12Nākamā lapaspuse