Noslēpumi, ko atklāj iepazīšanās portāla bildes, par to īpašniecēm II daļa

Publicējis Egoists, , X
iepazīšanās internetā

Iepazīšanās portāli ir pilni ar skaistām un vilinošām meiteņu bildītēm. Latvijas internetā skaistu meiteņu tiešām netrūkst. Arī gaume katram ir sava. Tieši tāpēc ir jāzina, uz ko skatīties. Pretējā gadījumā iepazīšanās internetā var kļūt par mucu ar cauru dibenu, kurā aiztek viss tavs laiks, bet rezultāta nekāda. Pirmkārt, ir meiteņu kategorija, kuru principā nevarēsi dabūt no iepazīšanās portāla ekrāna dzīvē. Otrkārt, meitene var vienkārši tev nederēt.

Jau iepriekš esmu teicis un atkārtošu – es esmu izvēlīgs. Mēs vidēji dzīvojam tik nedaudz vairāk kā 25 000 dienas. Es izvēlos tās pavadīt ar cilvēkiem, kuri man patīk un kuriem patīku es. Iepazīšanās internetā ir mulsinoša ar to, ka pirmo iespaidu ierobežo bildīte. Tā ir kā izgriezts un ierāmēts gabals no cilvēka personības. Protams, katrs izvēlēsies to glaimojošāko. Pat ņems talkā kādu viltību, lai šo gabaliņu izkrāsotu krāšņāku kā tas ir patiesībā. Tas var būt maldinoši.

Lai saprastu kā burvju mākslinieks veic triku, nekad neskaties uz viņa rokām vai tur, kur tā vien velk paskatīties. Tas ir apzināti. Tieši tāpat arī iepazīšanās portālu bildēs. Skaties nevis uz to, ko meitene tev uzbāzīgi demonstrē, bet uz to, ko tas patiesībā nozīmē. Ej soli tālāk un padomā, kāpēc viņa vēlas, lai Tu redzi tieši šo bildi, tieši šo rakursu un tieši šādā kontekstā.

Iepazīšanās anketu bildes nav izvēlētas uz labu laimi. Meitenes viņas izvēlās ar kādu mērķi padomā. Ierosinu veikt nelielu atgriezenisko inženieriju un noskaidrot, šo to par bilžu autori un turpinu sarakstu ar trikiem, ko meitenes izmanto savu iepazīšanās anketu bildēs.

Vēl 6 triki, ko meitenes izmanto iepazīšanās portālos

10. Meitene visās bildēs ir ar simpātiskām draudzenēm. Viltība, kas manī izraisa īpašu nepatiku. Tūliņ sapratīsi kāpēc. Šī meitene cer pievērs sev uzmanību uz draudzeņu izskata rēķina. Viņa ļoti labi apzinās, ka nav izskatīga un par to komplekso. Tas vēl būtu sīkums – gaumes taču ir dažādas. Patiesā problēma ir tajā, ka viņa fizisko pievilcību uzskata par vienīgo ievērības cienīgo cilvēkā. Citiem vārdiem sakot, nav arī diez cik dziļa kā personība. Tomēr viņā ir arī kas vēl sliktāks. Viņa klusībā apskauž savas simpātiskās draudzenes un vēlas ieriebt visiem, kam ir tas, kas nav viņai. Šāds cilvēks indē sevi no iekšienes un pozitīvas emocijas no tāda ir grūti sagaidīt. Es komunikācijā ar cilvēkiem meklēju tieši pozitīvās emocijas, ja tev pietiek ar fizisku kontaktu, tad kāpēc gan nepaspēlēties.

11. Un tagad vairāk pie psiholoģijas. Iedomājies praktiski normālu profilu iepazīšanās portālā. Bildes dažādas un dažādos leņķos. Tik tālu viss takā būtu labi. Tomēr uz to fona izlec uzstājīgi mājieni seksa virzienā. Tie var būt: par daudz, priekš sociālas bildes, atkailinātas privātās daļas (dekoltē, šķēlumi, svārku mala līdz nabai) vai izaicinošas pozas. Varētu padomāt, ka nekas jau traks. Tieši pretēji, varbūt meiča ir baigā “seks-bumba”. Taču nekā nebija. Šai meitenei vienkārši dikti pietrūkst uzmanības no vīriešu puses. Kā saproti, ja viņa izskatās pieņemami vai pat labi, tad jābūt kam tādam, kas vīriešus no viņas atbaida. Visdrīzāk tas ir atbaidošais raksturs. Tāda emocionālā dēle. Esi gatavs balansēt uz naža asmens starp dadzi, no kura nevar atšūties un stervu, kas plēsīs traukus… pret tavu galvu? Ja tā, vari patrenēt savu nervu sistēmu.

12Nākamā lapaspuse

Viens komentārs rakstam “Noslēpumi, ko atklāj iepazīšanās portāla bildes, par to īpašniecēm II daļa”

  1. Ainars raksta:

    Pa lielam tā droši vien ir, bet medaļai ir arī otra puse ;) Būtu labi rīkot piem. interešu tusiņus ar iepriekšēju pierakstu. Klātienē arī varētu notestēt potenciālos partnerus.
    Es pierakstītos uz “Kaut ko dažādībai.. “