Atpazīsti feikus un iepazīsties internetā efektīvāk I daļa

Publicējis Egoists, , X
iepazīšanās internetā

Ja esi iepazinies internetā, esi saskāries ar parādību, ko sauc par “feikiem”. Nepietiek ar to, ka atrast interesantu meiteni sociālajos tīklos nav vieglākais no uzdevumiem, vēl nākas saskarties ar kāda pumpaina tīņa nenobriedušo seksualitāti. Pastāstīšu, kā es ātri un vienkārši atfiltrēju viltus iepazīšanās anketas.

Mans laiks ir pārāk dārgs, lai to tērētu uz neinteresantiem cilvēkiem. Vēl jo vairāk, ja cilvēks nemaz nav reāls. Domāju, tev ir tāpat. Bez tam, iesākot iepazīties internetā, nepatīkamā fakta atklāšanu pavada vilšanās sajūta.

Slīpējot savas tīmekļa savaldzināšanas prasmes, man ir izstrādājusies nojauta, kas ļauj praktiski nekļūdīgi atpazīt viltus profilus. Nesen kāda saruna lika man aizdomāties, kam tieši es pievēršu uzmanību pirmkārt un, kas ir noteicošais manā spriedumā.

Šīs domas apkopoju, izliku uz papīra un tagad esmu gatavs padalīties pazīmēs arī ar tevi.

1. Profila bilde

Protams, raksturīgi mūsu dzimumam, pirmo ievēroju meitenes izskatu. Iepazīšanās portālu gadījumā, profila galveno bildi. Lai gan Latvijā skaistu sieviešu ir daudz, uzreiz piesardzību rada meiteņu bildes, kas izskatās, kā no žurnāla vāka ņemtas. Jā, daudzām daiļavām ir profesionāli foto, taču profesionālas modeles sociālajos tīklos ir retums. Pa visiem gadiem, ko esmu interesējies par interneta romantiku, tikai vienreiz esmu iepazinies ar meiteni, kura reāli bija tikusi uz žurnāla
Iepazīšanās profila bilde
vāka. Starp citu, neskatoties uz pirmajām aizdomām, izmantoju pārējās pazīmes, lai izsecinātu, ka tas ir reāls cilvēks, un tomēr turpinātu komunikāciju.

Kas atšķir profesionāli no parastās Latviešu interneta skaistules. Pirmkārt jau prasme pozēt un “runāt” ar kameru. Sievietei, kura nav pieradusi atrasties zem kameras tēmekļa, tas kā minimums rada vieglu neveiklību.

12Nākamā lapaspuse

5 komentāri rakstam “Atpazīsti feikus un iepazīsties internetā efektīvāk I daļa”

 1. Orākuls raksta:

  Feikiem parasti ir viena bilde un viņi sevi īpaši neatklāj ,kas liek viņiem sapīties savos melos, plus tas ,ka viņi nepiekritīs tikties ,bet tikties nepiekritīs arī tās meitenes ,kas nav ieinteresētas vai ir tur tikai dēļ uzmanības ,takā tas ir labi savā ziņā,jo tu netērē laiku.

  • Egoists raksta:

   Varu tikai piekrist. Galu galā, mērķis taču ir iepazīties ar meitenēm un satikties.

  • Kaspars raksta:

   Lai gan vairumā gadījumu jā, taču ne vienmēr ir tikai viena bilde, čaklāki tēli mēdz nedaudz vairāk piestrādāt ;)

 2. sieviete pēc 40 raksta:

  Ļoti viegli ir novilkt īstu sieviešu foto no feisbuka piemēram, vai arī izkrāpt foto no citām sievietēm, ja ir jau kaut mazliet izstrādātas prasmes.

  • Egoists raksta:

   Bez šaubām, profila bilde ir tikai pats sākums. Uzmetot aci profilam uzreiz redz arī virkni citas informācijas, par kuru runāšu nākamajās dalās.