Atpazīsti feikus un iepazīsties internetā efektīvāk I daļa

Publicējis Egoists, , X

Otra lieta, kas uzreiz lec acīs, iepazīšanās anketu bildēs, ir importa pieskaņa. Pie mums cilvēki vienkārši ģērbjas savādāk. Bez tam, ja atrausi acis no daiļavas labumiem un pievērsīsies bildes fonam, un pārējām dekorācijām uz skatuves, ievērosi lietas, ko pie mums LV vienkārši negadās sastapt. Piemēram: tapetes (pie mums sienas vienkārši netaisa ne tā kā Krievijā, ne ASV), aizkari (Pat Eiro remonta logi mums ir savādāki kā pārējā Eiropā), tehnika un pat telpu arhitektūra kopumā (izvietojums, formas u.t.t.). Pretēji, čuguna radiatorus var sastapt tikai bijušajā PSRS.

Pie tā paša, vēl ņem vērā objektus un dabu. Teiksim Rīgu var pazīt kaut vai pēc parka soliņiem vai laternām. Tas pats ar Ventspili u.c. mūsu pilsētām un to objektiem. Arī jūras un upju krasti mums ir pietiekami specifiski (smiltis, niedres u.t.m.l.).

Iepazīšanās bilde

Turi acis vaļā un pievērs uzmanību lietām, kas vienkārši neiederas mūs lokālajā kontekstā.

Bez šaubām, kā jau rakstīju, šis ir tikai simptoms, nevis “slimība”. Meitene var būt nobildēta apmaiņas programmā ārzemēs vai, vienkārši, ceļojumā. Galu galā, arī žurnālu vāku modelēm gribas romantiku. Tomēr tam uzreiz vajadzētu likt aizdomāties par to, kas sēž vada otrā galā.

Sliktākajā gadījumā, vērība uz detaļām tev palīdzēs gūt dziļāku iespaidu par iepazīties tīkojošo personu. Tā ir liela priekšrocība, jo zināsi labāk, kā uzsākt ar meiteni sarunu. Tāpēc lieto šo padomu un kļūsti vēl efektīvāks iepazīstoties internetā.

Paldies, ka lasīji!
Egoists

Iesaki arī draugiem!

12 lapaspuse

5 komentāri rakstam “Atpazīsti feikus un iepazīsties internetā efektīvāk I daļa”

 1. Orākuls raksta:

  Feikiem parasti ir viena bilde un viņi sevi īpaši neatklāj ,kas liek viņiem sapīties savos melos, plus tas ,ka viņi nepiekritīs tikties ,bet tikties nepiekritīs arī tās meitenes ,kas nav ieinteresētas vai ir tur tikai dēļ uzmanības ,takā tas ir labi savā ziņā,jo tu netērē laiku.

  • Egoists raksta:

   Varu tikai piekrist. Galu galā, mērķis taču ir iepazīties ar meitenēm un satikties.

  • Kaspars raksta:

   Lai gan vairumā gadījumu jā, taču ne vienmēr ir tikai viena bilde, čaklāki tēli mēdz nedaudz vairāk piestrādāt ;)

 2. sieviete pēc 40 raksta:

  Ļoti viegli ir novilkt īstu sieviešu foto no feisbuka piemēram, vai arī izkrāpt foto no citām sievietēm, ja ir jau kaut mazliet izstrādātas prasmes.

  • Egoists raksta:

   Bez šaubām, profila bilde ir tikai pats sākums. Uzmetot aci profilam uzreiz redz arī virkni citas informācijas, par kuru runāšu nākamajās dalās.