Iepazīšanās internetā III daļa – „7 padomi anketai, kas piesaista”

Publicējis Egoists, , X
iepazīšanās internetā

Vēlies sasniegt panākumus iepazīstoties internetā? Gribi, lai smukulīte, kura iekritusi tev acīs, atbildētu uz vēstuli? Esi gatavs ieguldīt nedaudz laika, lai izmantotu visas savas iespējas atrast interesantu meiteni iepazīšanās portālā? Ja uz vismaz vienu atbildēji apstiprinoši, Tu esi uz pareizā ceļa.

Kā jau iepriekš rakstīju pieturos pie stratēģijas, kas balstās uz to, ka pirmo ziņu raksti Tu. Attiecīgi noskatītā meitene, tavu profilu apskata jau pēc ziņas saņemšanas. Lūk, te pirmais uzdevums ir meiteni neaizbiedēt ar ko īpaši dīvainu. Ja tas izdevies, var turpināt ar normāla cilvēka iespaida radīšanu. Kad varēsi pat to, amats tev praktiski rokā un vari ķerties pie pozitīvu iespaidu radīšanas. Tagad pie lietas.

1. Profila galvenā bilde

Iepazīšanās portālos tava seja ir profila galvenā bilde. Tā parādīsies pie komentāriem, dienasgrāmatās, forumos un pie visām citām aktivitātēm.

Galvenajā bildē ir jābūt redzamam tev visā tavā godībā. Vislabāk, ja bilde ir izdevusies dabiska, kādā darbībā. Nekādā gadījumā neskaties uz kameru. Dikti pozējot radīs iespaidu, ka esi izmisis un pārcenties, lai tikai kādu dabūtu.

2. Pārējās profila bildes

Visās sakarīgās iepazīšanās lapās var pievienot arī papildus bildes. Tā ir ļoti laba iespēja, parādīt sevi un ieinteresēt meiteni. Izmanto to un atlasi interesantas bildes šim mērķim. Te var izmantot arī tavējo studijas bildi, kur viss tāds *uzcirties* smuki pozē. Pārējām bildēm jāparāda cik tev ir interesanta dzīv. Tas ir kā reklāmas buklets, kur preci – tevi jāparāda no labākās puses.

Viens no nosacījumiem ir bilžu kvalitāte. Tas arī atstāj iespaidu. Noteikti ieliec kādu bildi ar draugiem, kur jums kopā ir jautri. Ideāli, ja bildē ir arī meitenes, kuras smejas un flirtē ar tevi. Ievēro, tieši viņas flirtē ar tevi, nevis Tu ar viņām.

3. Ievēro gramatiku

Raksti gramatiski pareizi. Tas ir būtiski. Sievietes novērtē vīriešu intelektuālās spējas. Bieži vien pat augstāk par visu pārējo. Var iemest pa vidu arī kādu brīvu izteicienu vai apzinātu žargoniņu, lai nepadomā, ka esi *botāniķis*.

4. Es tik tā – jautrībai

Liels pluss ir nedaudz nenopietna attieksme. Ja radīsi iespaidu, ka vienkārši izklaidējies un labi pavadi laiku, meitenes acīs tūlīt pat pacelsies pāri visiem izmisušajiem. Vīrietis, kurš neko nemeklē, vienkārši komunicē ar jauniem cilvēkiem un tai pat laikā arī neiebilsti iepazīt kādu jaunu, ir daudz interesantāks sievietei. Tieši tāpat kā banka daudz labprātāk dod kredītu cilvēkam, kuram naudas jau tāpat netrūkst.

12Nākamā lapaspuse