Kur vislabāk iepazīties? II daļa – “Iepazīšanās portāli”

Publicējis Lieliskais, , X

Skatoties uz statistiku viens ir skaidrs – pamata masa ir pelavas. Rēķinies ar to, ka 90% sieviešu iepazīšanās portālos būs tukša loze. Ņemot vērā apstākļus tas ir tikai normāli, taču arī rokoties pa dubļiem, dažreiz var atrast kādu dārgakmeni. Tāpēc, pirms tavs entuziasms ir galīgi noplacis, parēķini cik īsti ir atlikušie 10%. Kaut cik iecienītā portālā ir vairāk kā tūkstotis sieviešu anketu, kas nozīmē vismaz simts ievērības cienīgu sieviešu. Pie tam, aizvien jauni cilvēki reģistrējas un, pirms būsi ticis galā ar pirmo simtu, nākamās anketas jau gaidīs rindā.

Šī pētījuma ietvaros sarakstījos ar vairākiem simtiem sieviešu. Jāatzīst, ka interneta publika ir kļuvusi aprobežota un ,atsevišķos gadījumos, cilvēki ir vienkārši truli, kompleksu nomākti, bez kādām sociālajām iemaņām. Tomēr uz katriem desmit dīvainīšiem, gadās sastapt kādu patiesi interesantu personību, ar kuru ir patīkami komunicēt.

Rezultātā, sev par pārsteigumu, esmu ieguvis virkni sieviešu, ko labprāt paturētu savā dzīvē. Un jā, visas ir patiešām simpātiskas. Varbūt kāds mani uzskatīs par maitu un egoistu, taču komunicēju tikai ar tām, kuras man patīk arī pēc izskata.

Tajos desmit ir arī pāris tādas meičas, ar kurām var vienkārši patīkami pavadīt laiku. Uz dziļi intelektuālu baudījumu var necerēt, taču veltītā uzmanība atmaksāsies.

Savukārt, ja tevi interesē tikai sekss, tad šim skaitlim var pieskaitīt vēl kādu. Simpātisku un pat skaistu meiteņu ir daudz. Pie tam viņas visas vēlas labi pavadīt laiku. Lai arī cik pārsteidzoši tas nebūtu, tieši tāpat, kā jebkurš normāls, vesels cilvēks, izbauda arī seksu. Takā, ja tev nav iebildumu pret sekliem uzskatiem un elementāru blondumu, tavas izredzes atrast patīkamu kompāniju tikai pieaugs.

Paldies, ka lasīji!
Lieliskais

Iesaki arī draugiem!

12 lapaspuse