Kur vislabāk iepazīties? III daļa – “Iepazīšanās ikdienišķās situācijās”

Publicējis Egoists, , X

Brīdī, kad jautājuma apspriešana ir sasniegusi virsotni, un pats jūti, ka abiem ir ļoti interesanti, aprauj to. Saprotu, ka tas šķiet intuitīvi nepareizi, tomēr pirms nākamā soļa ir būtiski atstāt viņu karājoties gaisā. Tu izdari soli atpakaļ, lai viņai būtu iespēja nākt tev pretim. Tas tev dos vietu manevram.

Atkarībā no apstākļiem un tavām vēlmēm tev ir divas iespējas: turpināt komunikāciju citā reizē vai pārcelt uz sava spēles laukuma. Pirmajā variantā, norunāsi turpināt sarunu citā, konkrētā laikā un paņemsi kontaktus. Otrajā – uzrīkosi mini tikšanos. Piedāvāsi turpināt kādā neitrālā vietā: kafejnīcā, pastaigājoties pa parku vai citur. Labs variants ir uzaicināt līdzi, turpat tuvumā apskatīt ko interesantu, publiski pieejamu. Ideja ir tajā, ka Tu dodies darīt, ko interesantu un meitenei vienkārši ir iespēja turpināt aizraujošo sarunu un pie reizes vēl piedalīties šajā pasākumā. Kura gan varētu no tā atteikties?!

Daži piemēri

- Es redzu, ka tev ir ko teikt šai sakarā. Labprāt turpinātu šo sarunu, taču tagad man ir jāskrien. (Šajā brīdī ieturi pauzi, lai viņai būtu iespēja saskumt par to, ka tev jādodas.) Mēs to varētu turpināt otrdien pēc pieciem vai ceturtdien pēcpusdienā. Tad arī pastāstīšu, ko izlasīju vienā rakstā – biju pārsteigts. (Ieturi pauzi un šajā brīdī redzēsi viņa piekrīt vai nē. Pozitīvas atbildes gadījumā, atver telefonu grāmatu un dod ievadīt viņas numuru. Ja laiks neder, uzreiz prasi kādi ir varianti un saki, ka skatīsies kā tev sanāks un uzzvanīsi viņai. Ja nevar piedāvāt variantu un izvairās no konkrētas atbildes, tātad vēl nav gatava ar tevi atkal satikties un tajā brīdī vēl nr. nedos.)

- Klau! (Apstādini viņu pusvārdā. Sievietes ciest nevar, ka vārds paliek nepateikts.) Es tagad eju fotografēt jauno strūklaku. Labprāt paturpinātu šo sarunu – Nāc līdzi. (Nav svarīgi, ka pārlec no vienas domas uz otru. Te galvenais, ir paslēpt uzaicinājumu.)

- Klausies! (Apturi kā iepriekšējā piemērā.) Mēs esam pacēluši ļoti interesantu tēmu. Ko mēs te stāvēsim?! Man ir dažas minūtes laika, ejam uz yyyy paķert kādu tēju. (Te svarīgi ir radīt ierobežota laika iespaidu. Ja piedāvāsi pavadīt kopā vakaru, tas liks aizdomāties. Tur pretim, ja tās ir tikai dažas minūtes, to var. Protams, tas jau vēl nenozīmē, ka dažas minūtes nepāraugs dažās stundās.)

Paldies, ka lasīji!
Egoists

Iesaki arī draugiem!

12 lapaspuse