Neatvairāms šarms iepazīstoties – tava balss

Publicējis Egoists, , X
iepazīties

Sievietei pietiek parādīt savas slaidās kājiņas, lai savaldzinātu vīrieti. Arī vīrieša arsenālā ir ekvivalents ierocis. Sieviete var nepiedzimt ar skaistām kājām, bet vīrietim ir visas iespējas attīstīt šo īpašību un izstarot neatvairāmu šarmu, kaut vai atrodoties citā valstī. Arī Tu vari būt šarmants.

Noteikti ne reizi vien esi dzirdējis, ka tas, ko saki ir tikai kādi 7% no tā, ko uztver otrs cilvēks. Lielākā daļa no komunikācijas ir ķermeņa valoda, par to jau runāts iepriekš un noteikti runāsim vēl. Šoreiz pastāstīšu par vēl vienu būtisku tavas personības šarma sastāvdaļu – tavas balss tembru.

Precīzi procenti balss tembra un runas iespaidam var mainīties no apstākļiem, tomēr svarīgākais, ka tie vienmēr atstāj lielāku iespaidu kā paši vārdi. Jā, es nepārrakstījos, ir zinātniski pierādīts, ka loģiskajam pateiktā saturam ir mazāka informatīvā nozīme kā balss tembram un runai. Tas nozīmē, ka iepazīstoties daudz svarīgāk par to, ko saki, ir tas, kā tu to pasaki. Principā, Toms Džounss (Tom Jones) varētu nolīmēt zaķi kaut vai nolasot ar izteiksmi iepazīšanās lekciju fizikā.

Un kā ir ar tevi? Esi dzirdējis sevi ierakstā? Un kā, patīk sevi dzirdēt? Nu, re. Tas kā tu dzirdi sevi ievērojami atšķiras no tā, kā tevi dzird citi. Pirmais iespaids, ko atstāj uz meiteni, ar kuru uzsāc sarunu, ir lielā mērā atkarīgs arī no tava runasveida. Es esmu pārāk pieticīgs. Tavs runasveids ir svarīgs ne tikai iepazīstoties, ne tikai kontaktējoties ar sievietēm. Tas atstāj iespaidu uz to kā tevi uztver jebkurš cilvēks, pārdevēja veikalā, tavi draugi, tavs priekšnieks un pārējie. Netici, ka no tavas balss var būt atkarīgs tik daudz, pameklē netā „Ted Williams”.

Kas attiecas uz iepazīšanos, tad sievietei vīrišķīgs balss tonis un muzikāla runa ir tas pats, kas vīrietim slaidas un garas sieviešu kājas – tu nevari tās ignorēt. Vīrišķīgs balss tonis ir zems, dobjš un rezonējošs (rada vibrāciju) kā subwoofera radītais.

Diemžēl sievietes, lai arī kā censtos, nevar izaudzēt garākas kājas, kā iedzimts. Par laimi vīriešiem balsi ir iespējams mainīt. Arī runasveidu var vienkārši izmainīt. Es pat teikšu vairāk. Tu to vari izdarīt tūlīt pat. Pamēģini sekojošo:

  • 1. Iztaisno muguru.
  • 2. Atvelc plecus atpakaļ un pēc tam atslābini, ļaujot tiem brīvi noslīdēt uz aizmuguri.
  • 3. Piepacel zodu tā, lai tas būtu paralēli zemei.
  • 4. Ieelpo ar diafragmu – tā, lai cilājas vēders, nevis krūškurvis.

Tagad pamēģini kaut ko balsī pateikt! Sajūti vibrāciju rīkles apakša un krūškurvja augšpusē. Tā ir rezonanse. Tagad tava balss skan nevis no mutes, bet dziļāk – no krūškurvja. Šādi tā ir zemāka, dobjāka un daudz seksīgāka.

Tehnika šarmam

Gribi pārbaudīt? Kaut vai paņem savu mobīlo, atslābinies un ieraksti teikumu tā kā tu parasti runā. Tad ieraksti vēlreiz to pašu teikumu, pēc tam, kad būsi izpildījis aprakstītos punktus. Ar visu draņķīgo ieraksta kvalitāti, sajutīsi atšķirību.

Šai tehnikai iepazīstoties ir ārkārtīgi liela nozīme. Pie tam šī ir pati vienkāršākā. Vēl ir virkne vingrinājumu, kas tev palīdzēs attīstīt savu balss tembru un runasveidu. Ar tiem tu savu šarmu viegli pacelsi par pakāpi. Es jau gribu tev par tiem pastāstīt. Pat nezinu vai nocietīšos līdz nākamajai reizei. Takā seko līdzi jaunumiem lapā.

Turpinājums sekos…

Paldies, ka lasīji!
Egoists

Iesaki arī draugiem!