Taktika iepazīstoties ar meiteni grupā I daļa – „Džeki no šķēršļa par sabiedrotajiem”

Publicējis Egoists, , X
alfa

Ir pienācis korporatīvo ballīšu un svinību laiks. Brīnišķīga iespēja iepazīties ar jauniem cilvēkiem un to skaitā kādu simpātisku zaķi. Saprotams, ka tev gribēsies tikt priekšā konkurentiem, kas tāpat tīkos pēc skaistulītes uzmanības. Bez tam izskatīgas meitenes parasti pavada “svīta”, kas ir mulsinoši uzsākot pazīšanos. …ja es teiktu, ka vari viņus izmantot savā labā?

Ir skaidrs, ka skaista sieviete ļoti reti paliek viena. Reālā situācijā, tas notiks tikai viņai dodoties uz dāmu istabu. Kā tev šķiet vai viņa ar sakrustotām kājelēm un lēnam dzeltējošiem acu āboliem būs atvērta sarunai ar tevi? Protams, nē. Tātad nāksies uzsākt sarunu, kamēr viņa ir draudzeņu un/vai pielūdzēju aplenkumā.

Kolēģi, paziņas un citi vīrieši

Pievilcīga meitene, izejot sabiedrībā, vienmēr piesaista džeku uzmanību. Ja viņas kompānijā jau nebūs vīriešu, tad kāds pārītis puskokalēcēju noteikti atradīs iemeslu, lai trītos viņai apkārt. Jebkuram, izņemot viņus, ir pilnīgi skaidrs, ka centieni bučot viņas hipotētisko pakaļu, meitenes uzmanību iekarot neļaus. Kvalitatīva izskata sievietes ir pārāk pieradušas pie banāliem piebraucieniem un komplimentiem.

Kolēģi, paziņas un citi vīrieši

Neskatoties uz savu izredžu trūkumu viņi arī negribēs piekāpties un ļaut iepazīties ar meiteni tev. Saldais kumoss šķiet pārāk tuvu, lai no tā labprātīgi atteiktos. Tas nozīmē, ka mēģinot atklāti iet trieciena uz meitenes mūriem, saņemsi tūlītēju, agresīvu reakciju no pielūdzējiem. Dažas situācijas pat var izrādīties daudz delikātākas. Ja nu tie nav vienkārši tirliņi, kas lūdzas viņas uzmanību. Tikpat labi starp džekiem var būt viņas brālis, draugs vai Draugs. Tie pilnīgi noteikti gribēs tevi patriekt no perifērijām. Tai pat laikā agresīva konfrontācija, ar kādu no viņiem, iznīcinās tavas izredzes uz veiksmīgu iepazīšanos jau saknē.

Tā pasapņojot, būtu super, ja tu kā Aikido meistars varētu izmantot pretinieku svaru un spēku pret viņiem pašiem, ne? Nu. Īstenībā jau tu vari. Liec lieta nedaudz viltības un stratēģiju, ko tālāk aprakstīšu, lai viņu statusu vai tieši pretēji – tā trūkumu izmantotu par atspēriena punktu sev. Viltība slēpjas tajā, ka tu apslēpsi savus nolūkus, izdarot viltīgu gājienu ar zirdziņu, jeb izsakoties “ne-šaha” terminos, izvēlēsies apkārtceļu. Tā vietā, lai pa taisno “durtu” pie noskatītās meitenes un uzsāktu iepazīšanos, tu iesākumā uzsāksi sarunu ar džekiem. Tava stratēģija ir padarīt savus pretiniekus par sabiedrotajiem, viņiem par to nezinot.

12Nākamā lapaspuse