Seksuālā pašpārliecība

Publicējis Egoists, , X
lielākas izredzes

Tev pat prātā neienāk, ka tajā dienā kaut kas varētu notikt „horizontālajā plaknē”, un tieši tad meičas šķiet uz tevi kā uzburtas. Tur pretim, kad tev ir vēlme, esi uzcirties un visi apstākļi sakārtoti tā, lai viss varētu notikt, pretējais dzimums šķiet sazvērējies. Sarunas nevedas un jūtams saspringums, bet meitene šķiet izturas ar aizdomām. Kāds teiks, ka tā ir sievietes neizprotamā daba. Es teikšu, ka atbilde ir pavisam vienkārša un Tu vari iemācīties to kontrolēt.

Atslēga ir seksuālā pārliecība

Atšķirībā no reizēm, kad apzinies, ka nekas tāpat nesanāks, Tu liec uz rezultātu pārāk lielas cerības. Tu sāc domāt par to, kā visu izdarīt pareizi: kā izskaties, kādu iespaidu atstāj un ko vislabāk būtu teikt. Bez tam, kaut kur dziļi iekšā sēž vainas apziņa, ka iekāro viņu tikai dēļ seksa.

Visas šīs šaubas rada iekšēju saspringumu. Tā ir kā enerģiju, kuru kontaktējoties izstaro uz pārējiem. Sievietes to uztver ļoti ātri. Ar aci nepaspēsi pamirkšķināt, kā arī meitene būs kļuvusi saspringta un nedroša. Tieši saspringums un stress ir lielākie tuvības ienaidnieki.

Atbrīvojies un radi pārliecību par sevi 5 vienkāršos soļos

1. Sāc ar to, ka sakārto savu vizuālo tēlu. Par to jau daudz rakstīts. Svarīgi, lai Tu patiktu pats sev un justos seksīgi. Nofiksē šo apziņu, skatoties uz sevi spogulī. Iedomājies, ka arī meičas uz tevi skatīsies ar tādu pašu domu. Paliec pie šīs pārliecības un tālāk domā par citām lietām.

2. Svarīgi piedomāt pie savas attieksmes.
Uzaicinājums uz restorānu daudz biežāk beidzas gultā, kā tiešs aicinājums uz gultu.
Iegaumē, ka tavs mērķis, pirmkārt, ir izklaidēties un labi pavadīt laiku. Izejot no šīs pozīcijas arī kontaktējies ar meiteni, kura tev iepatikusies.

3. Esi pozitīvs. Cilvēki labā garastāvoklī šķietami izstaro siltu, pozitīvu enerģiju. Vienalga vai skaties komēdijas, iedzer ar draugiem, vai izmanto kādu pašhipnozes / pašiedvesmošanās metodi, taču tev ir jābūt labā garastāvoklī un pozitīvi noskaņotam.

4. „Bee cool. Bee like me!” – atslābinies. Ja ievērosi iepriekš minētos punktus, to izdarīt būs vienkārši. Iztaisno muguru, atvelc plecus atpakaļ un ar izelpu ļauj ķermenim atbrīvoties. Iedomājies sevi labi pavadām laiku draugu kompānijā. Iztēlojies to prieku, ko gūsti no komunicēšanas un vienkāršas flirtēšanas.

5. Brīnišķīgs palīgs ir draugu kompānija, kurā vari justies brīvi. Ideālā variantā, starp tiem ir arī brīvas meitenes. Savā kompānijā Tu dabiski uzlādēsies pozitīvi un varēsi justies brīvi. Tas tev dos arī citus bonusu, taču par to sīkāk rakstā par „Sabiedrisko atzinumu”.

Paldies, ka lasīji!
Egoists

Iesaki arī draugiem!