Piemērotākais laiks seksuāla rakstura nodarbēm

Publicējis Dakteris, , X
harmonija

Vidējais statistiskais vīrietis vidēji par seksu domā katras septiņas sekundes. Tai laikā, kad ik dienu pāri visā pasaulē izbauda intīmo tuvību aptuveni 120 miljonus reižu. Statistika dažādās valstīs tāpat, kā sadalījums pa stundām ievērojami atšķiras. Jautāsi: „Kam man to zināt?” A ļoti vienkārša iemesla dēļ, jo tu ļoooti gribētu zināt, kad tava izraudzītā vai vienkārši garām skrienošā skaistulīte minī, būs atvērta taviem divdomīgajiem mājieniem. Nu labi varbūt ne uzreiz mājieniem, bet kontaktam gan.

Vairāk kārt dažādos materiālos esmu sastapies ar dažādiem grafikiem, kas attēlo abu dzimumu seksuālās enerģijas pieplūdumu dažādās diennakts stundās. Tiem, kuri nesaprata – kad vairāk gribas. Nav jāvalkā balts uzsvārcis, lai ievērotu, ka no rīta pamostoties, bez domas „negribu iet uz darbu/skolu/…”, iešaujas prātā vēl virkne daudz draiskāku. Par tā saucamo „rīta stīvumu” es nemaz nerunāju. Neticēsiet, bet sievietēm ir līdzīgi. Tātad apejot dažādus sociālos un tamlīdzīgus apstākļus var secināt, ka aptuvenais laiks, kad dzimumtieksme sievietēm sasniedz maksimumu ir ap 8:00 no rīta. Pēc tam tā pakāpeniski noplok, lai ap pusdienlaiku, t.i. ap 12:00 atkal sasniegtu ievērojamu līmeni. Un kā tu domāji, kāpēc vēsturiski ir iegājies sievietes aicināt uz tikšanos pusdienās. Sociāli pieņemami un absolūti neuzkrītoši, tai pat laikā viņa būs daudz atvērtāka tavam flirtam, kā pie kopējās rīta kafijas vai pie kopētāja.

Un tagad pats galvenais maksimums, kas pārsniedz pat rīta mundrumu. 20:00, jeb astoņos vakarā tiem, kas lieto pulksteni ar bultiņām, sieviete sasniedz visstiprāko vēlmes pieplūdumu. Tas gan nenozīmē, ka jebkura jums nekavējoties atdosies. Diemžēl. Toties jaukā meitene, pati nenojauzdama patieso iemeslu, būs daudz priecīgāka tevi redzēt/dzirdēt.

No personīgās pieredzes varu teikt, ka uzaicinājumi uz randiņu ap šo laiku saņem pozitīvu atsauksmi daudz biežāk, kā citā laikā. Arī komplimentus par izskatu ir izredzes saņemt tieši ap šo laiku.

Tātad ko ar šo informāciju darīt? –izmantojiet. Kā? – nu pavisam vienkārši zvaniet, aiciniet un plānojiet tikšanās ap šo laiku, lai gūtu pozitīvāko rezultātu. Un pats galvenais, ka arī pašam ap šo laiku meitene šķitīs visinteresantākā

Paldies, ka lasīji!
Dakteris

Iesaki arī draugiem!