Eh, ja man dārzā būtu rambutānu1 koks

Publicējis Egoists, , X
ārzemnieki

Atkal un atkal Tu nokļūsti šajā kaitinošajā situācijā, kad redzi kā kārtēja skaistule pinas ar kādu tizlu ārzemnieku. Šķiet paradoksāli, ka daudz sakarīgāki, vietējie džeki tiek vienkārši ignorēti. …piemēram, Tu. Tad kāpēc īsti viņas iekrīt uz visādiem importa pabirām?

Atbilde kā jau tas ierasts slēpjas vienā no pamata instinktiem. Neskaitot dzimumtieksmi un pašsaglabāšanos, kur pirmais patiesībā izriet no otrā, ir vēl virkne citu instinktu, kas pamatā nosaka mūsu uzvedību. Iespējams būsi pārsteigts uzzinot, ka daži no tiem mūsu uzvedību iespaido pat vēl vairāk kā minētie. Viens no tiem nosaka tādu interesantu parādību kā ziņkāre. Cilvēks tiecas pēc jaunā, eksotiskā un nezināmā.

Praktiski jebkuram dzīve agri vai vēlu nonāk sava veida rutīnā, pelēkā ikdienā. Nav svarīgi tā ir skola, darbs vai vienkārši vieni un tie paši cilvēki apkārt. Pat skaistulei, uz kuru met aci, gribās no dzīves ko vairāk. Un nav svarīgi, ka viņai apkārt riņķo spiets pielūdzēju. Notikumi atkārtojas pēc līdzīga šablona. Un te nāk viņš, baltais zvirbulis. Precīzāk sakot – melnais. Uz kopējā fona tik atšķirīgs, viņš ir nolemts tikt pamanīts. Pat neskatoties uz necilo personību meičas interese ir garantēta.

Te vēl varētu pieminēt tieksmi pēc ģenētiskās daudzveidības, izvēloties partneri. Īsāk sakot, lai jaucas asinis. Un šāda „ciemiņa” krājums ir tik ļoti atšķirīgs no tā, ko var sastapt tepat kaimiņos.

Summā mēs iegūstam diezgan spēcīgu kokteili, kas liek mūsu vietējām skaistulēm zaudēt galvu dēļ kārtējā āksta, kam ir paveicies runāt svešā mēlē. Varbūt tev nav akcenta un tumšas ādas, toties tagad Tu zini kā tas darbojas.

Viss, kas tev ir nepieciešams, būt atšķirīgam. Ar savu izskatu un uzvedību parādi, ka atšķiries no pelēkās masas, kas ielenc tevis noskatīto daiļavu. Papildini savu personību ar nedaudz eksotikas. Ja liksi viņai ieraudzīt, ka esi tas, kurš viņas dzīvi padarīs krāsaināku, no panākumiem neizbēgsi. Viņa izvēlēsies tevi, jo neskaitot eksotiku, Tu esi arī vienkārši labs cilvēks. Kas attiecas uz Pedro, viņš paliks gribot, jo nekā vairāk par nestandarta izskatu viņam nav.

1Salds auglis sastopams Dienvidāzijā.

Paldies, ka lasīji!
Egoists

Iesaki arī draugiem!