Atbrīvojies no nervoziem ieradumiem un gūsti lielāku piekrišanu

Publicējis Dakteris, , X
dominējošs

Bungā pa galdu pirkstus, virpini pa rokām pildspalvu, aiztiec seju vai bieži šņaukājies, tās visas ir nemiera un nervozitātes pazīmes. Sāksim ar to, ka tas ir vienkārši kaitinoši. Taču svarīgākais, ka šādi tu parādi pārliecības trūkumu. Tas nozīmē, ka tevis teiktais tiks uztverts ar aizdomām. Iemācies savaldīt šīs izpausmes un sasniedz ievērojami vairāk.

Kāpēc nervu tiki1 ir slikti

Šie kaitinošie ieradumi demonstrē stresa līmeni un nervozitāti. Tas parāda pārliecības trūkumu vai šaubas. Kontaktējoties ar šādu cilvēku neapzināti rodas aizdomas par viņa nolūkiem, kas automātiski uzliek barjeru komunikācijai.

Sievietes šādas ir jo sevišķi jutīgas uz šādiem signāliem. Pirmkārt, jau tīri aizsardzības nolūkos, sieviete izvairās no vīriešiem, kas rada aizdomas. Otrkārt, sievietes zemapziņā ir iebūvēti mehānismi, kas liek ignorēt nepārliecinātos un tā vietā tiekties pēc drošajiem un pašpārliecinātajiem.

Esi grupas līderis

Dzīvnieku pasaulē, jo augstāk barības ķēdē kāds atrodas, jo mazāk un lēnāk viņš kustas. Salīdzini peli, kuru ēd katrs, kurš tiek viņai klāt un lauvu. Straujākais, ko dara lauvu tēviņš, ir cēli aizslāj pie mātītēm un noceļ viņām medījumu, pie reizes arī sapārojas ar kādu.

Cilvēku sabiedrībā ir līdzīgi. Grupā dominējošais vīrietis ir vismierīgākais un pašpārliecinātākais. Viņam nav iemesla baidīties. Viņam nav jāvēro apkārtne, lai savlaicīgi pamanītu ienaidnieku, viņš pat mirkšķina lēnām. Viņš ir pilnīgi pārliecināts un apzinās, ka neviens neuzdrošināsies viņam uzbrukt.

Tieši šīs īpašības, sievietes acīs, piedod vīrietim spēcīgu šarmu. Sieviete ir ieprogrammēta atdoties grupas līderim.

3 vingrinājumi, kas tev palīdzēs

Došu tev trīs vingrinājumus, kas palīdzēs tev iemācīties palēnināt savas izpausmes un izskatīties pārliecinošāk. Tie ir ļoti vienkārši un var tikt izpildīti jebkurā brīdī, kaut vai staigājot pa veikaliem vai braucot sabiedriskajā transportā. Viss, kas tev nepieciešams, nedaudz iztēles.

1. Iedomājies, ka esi trīs metrus garš. Ieraugi, kā tavs ķermenis izslienas pāri visiem. Sajūti savas milzīgās kājas, rokas un to svaru. Pie tādas masas tu kusties lēnāk, ķermeni pārvieto līganāk.

2. Iztēlojies, ka atrodies baseinā ar siltu klīsteri. Sajūti kā siltā masa tevi omulīgi apņem no visām pusēm. Šajā biezajā substancē vienkārši nav iespējams izdarīt straujas vai saraustītas kustības.

3. Elpo ar diafragmu. Koncentrējies uz to, kā svaigais gaiss piepilda tavas plaušas un plūst uz leju, dziļāk vēdera dobumā. Tad apzināti pārņem mirkšķināšanas refleksu. Kad jūti, ka vēlies pamirkšķināt, uz ieelpas beigām aizver acis un atver plakstiņus lēnām, kopā ar izelpu.

Noslēdzošās domas

Apzinies savas kustības un atbrīvojies no liekā. Atslābināts ķermenis un mierīgi, mērķtiecīgi žesti radīs pašpārliecināta, dominanta vīrieša – alfa tēviņa iespaidu. Tu būsi pārsteigts par to, cik lielu atšķirību tas rada. Sievietes būs atsaucīgākas un biežāk metīs uz tevīm skatienus, darbā tevi augstāk cienīs un labāk novērtēs.

1 Lokalizēta, neapzināta muskuļu raustīšanās.

Paldies, ka lasīji!
Dakteris

Iesaki arī draugiem!