Dāvini sievietei aizraušanos I daļa

Publicējis Egoists, , X

Attiecības ir “prātīgas” un neizbēgami grimst rutīnā. Šajā scenārijā sievietei ir tendence iet izklaidēties “ar draudzenēm” vai aizturas darbā, par ko partneris neuzdrošināties iebilst. Tieši šīs ir attiecības, kur vīrietis audzina cita bērnu. No ģenētikas viedokļa, tā ir lielākā uzvara sievietei un pilnīga kapitulācija vīrietim.

Es izvēlos mīļākā scenāriju

Es personīgi izvēlos otro – mīļākā scenāriju, kur manā un meitenes komunikācijas centrā ir emocijas. Tiem, kas domā vienā virzienā, paskaidrošu, mīļākais nav tas, ar kuru laiž pa kreisi, bet tas, ar kuru aizraujas. Kā papildus bonusi, līdz seksam nav jāgaida mēnesis vai ilgāk. Tomēr galvenais, ka tas ir pretstatā sabiedrības uzspiestajam modelim, kurš neizbēgami novestu pie rutīnas.

Dāvana ir saistību simbols. Ar to tu parādi, ka nodod savu resursu kontroli viņas rokās un nekur neliksies. Laulību gredzens, šajā gadījumā, simbolizē saistības augstākajā pakāpē – “…līdz nāve mūs šķirs.”

Kāpēc, lai tu uzņemtos jebkādas saistības ar sievieti, kuru īsti nepazīsti? Ja vien tev dzīvē sievietes nebūtu deficīts, tu kā slīcējs neķertos pie pēdējā salmiņa. Domā sievietēm izmisis vīrietis šķiet pievilcīgs?

Sieviete aizraujas ar mīļāko

Es dāvinu tikai pēc tam, kad viņa ir apliecinājusi savu vērtību. Ar to izrādu, ka novērtēju viņu un vēlos viņu paturēt savā dzīvē. Te ir tā galvenā atšķirība. Mana uzmanība ir deficīts. Lunītim ar ziediem pie Laimas pulksteņa savu uzmanību nav kur likt, tāpēc viņš to gatavs mest pakaļ pirmajai, kas neieturēs drošu distanci. Tur pretim, pēc manas ir pieprasījums, tāpēc es savu laiku ieguldu tur, kur būs lielākā atdeve. Ar atdevi es saprotu pozitīvas emocijas, plašāku skatījumu uz dzīvi (tu iegūsti tieši to, kad otram ir, kas sakarīgs, ko teikt) un galu galā vienkārši aizraujošu piedzīvojumu.

Kad pēdējo reizi meitene, ar kuru esi kopā, parūpējās, lai tu ar viņu aizraujoši pavadītu laiku?

Turpinājums sekos…

Paldies, ka lasīji!
Egoists

Iesaki arī draugiem!

12 lapaspuse