Padauza – 10 pazīmes, pēc kurām atpazīt I daļa

Publicējis Egoists, , X
dažādība

Padauza ir agresīva un atvērta piedzīvojumiem seksā. Viņa prot apieties ar vīrieti un nemulst viņa sabiedrībā. Agresīvie iekāres signāli un dumpinieciskā uzvedība aizķer vīrieti dziļākā – dzīvnieciskā līmenī. Kā neveselīgās uzkodas, kuru kārdinājumam šad tad ļaujamies, lai gan zinām, ka nevajadzētu. Šai pasaulē nav ideāli balta vai melna, tāpēc nosodīt tiesību nav nevienam. Es piedāvāju izvēles iespēju tev pašam. Ja vēlies šovakar atrast meiteni, ar kuru salauzt kādu atsperi gultā vai pakrist uz nerviem, mūžīgi purpinošajai kaimiņienei, šis saraksts var tev lieti noderēt.

Uzreiz brīdinu, šīs ir tieši pazīmes, nevis likumi. Ja kāda pazīme sakrīt, nav pamata uzreiz priecāties vai saskumt (atkarībā no tā kāds ir tavs mērķis). Arī medicīnā ne visi simptomi 100% liecina par diagnozi. Toties pamatu aizdomām vai iespēju sašaurināt kandidāšu sarakstu dod.

Piedāvāju tavai uzmanībai sarakstu ar pirmajām 5 pazīmēm, pēc kurām atpazīt padauzu, un to izskaidrojumu. Lieto ar prātu!

Tetovējumi

Tetovējums ir dumpīguma – vēlmes iet pret sabiedrības viedokli, simbols. Zīmējums uz ādas ir pierādījums meitenes gatavībai ļauties iegribai, neskatoties uz paliekošām sekām. Jo tas uzkrītošāks, jo izteiktāka jaunkundzes vienaldzība pret sabiedrības nopēlumu.

Tieši sabiedrības nopēlums ir viens no galvenajiem faktoriem, kas attur sievieti no juceklīgiem dzimumsakariem. Seksu jau viņas grib tieši tāpat kā vīrieši, tik neuzdrošinās ļauties. Vienaldzība pret to, paver ceļu seksuālās apetītes apmierināšanai pēc iegribas.

Nekut

Šī pazīme ir visai pašsaprotama. Lai arī izteikti individuāla, tomēr tendences parāda. Jo mazāk meitene ir pieradusi pie citu pieskārieniem, jo vairāk viņu tas satrauks, t.i. kutēs. No tā arī secinājums par pretējos – meitene, kurai nekut, ir izbaudījusi pietiekami glāstu, lai pie tiem pierastu.

Protams, tas nepadara viņu nejūtīgu. Drīzāk pretēji. Viņa pieskārienus izbauda, tie viņu seksuāli stimulē, nevis kairina.

Padauz uzvedībā atgādina vīrieti

Lieto stipro alkoholu

Aizmirsti par krāsainajiem, vieglajiem kokteilīšiem. Padauza izvēlas stipro alkoholu vai alkoholu, kuru pierasts asociēt ar vīriešiem: viskiju ar kolu, skrūvi, aliņu u.t.m.l. Taču ne jau šī asociācijas nosaka viņas izvēli. Viņu nevada tieksme līdzināties stiprajam dzimumam. Vienkārši viņa atmet lieko pompu.

12Nākamā lapaspuse

4 komentāri rakstam “Padauza – 10 pazīmes, pēc kurām atpazīt I daļa”

 1. Sieviete pēc 40 raksta:

  Daudzas padauzas ar gadiem ir sevi izdresējušas neaizrauties ar alkoholu un cigaretēm.. jo citādi dzīvi var beigt ātri un renstelē.. bet izaicināt vīrieti… jo tālāk… jo trakāk :)

 2. Aija raksta:

  Kā var pateikt, ka tetovējums ir pazīme? Un tas, ka nekut? Cilvēki taisa tetovējumus sev un tas, ka kaut kas nekut, nu, piemēram, man nekutēja pēdas uzreiz pēc piedzimšanas, bet kāds tur sakars ar ko? Šis ir debīlākais raksts, ko esmu lasījusi. Vjek.

 3. Aija raksta:

  Tieši sabiedrības nopēlums ir viens no galvenajiem faktoriem, kas attur sievieti no juceklīgiem dzimumsakariem
  Te nu tu kļūdies. Es domāju, ka vairumu attur bailes inficēties ar HIV, visu to zarazu, jo kāds gan sabiedrības nopēlums? Visu var izdarīt slepeni. Nē, es tiešām gribētu tikties ar raksta autoru, lai pateiktu visu, ko domāju. Tādas aplamības pierakstītas.