Ko vēlas sieviete no garderobes

Publicējis viesis, , X

Vīrieši! Ja gribat redzēt savu dāmu svārkos un kleitās, izsakiet viņai trīs reizes vairāk komplimentu, kad redzat tieši šādā – sievišķīgā izskatā. Sievietes, neskatoties uz savu neizprotamo loģiku, vēlas dzirdēt vairāk komplimentus un ātri sapratīs, ko vilkt, lai tos vairāk saņemtu.

Aksesuāru un rotaslietu neesamība

Visos laikos sieviete ir sevi izdaiļojusi. Piemēram, Indijā, par skaistu uzskata tikai to, kas ir izdaiļots. Tāpēc, viens no patiesas sievišķības “simptomiem” ir rotaslietu un aksesuāru izmantošana. Goda vārds, pat uzvelkot vienkāršas džinsenes un jaciņu, bet piemeklējot auskarus un stilīgas brilles, sieviete jūtas daudz labāk!

Vīrieši! Dāviniet sievietei aksesuārus. Tie var nebūt dimanti, bet vienkārši stilīga bižutērija. lai vai kā, pilnīgi noteikti greznojiet savu sievieti, viņa taču izdaiļo jūsu dzīvi!

Nabadzīga, garlaicīga garderobe

Sievietes garstāvoklis

Jā, protams, sievietēm nekad nav ko uzvilkt. Parasti, protams, problēma drīzāk ir tajā, ka nav nekā jauna. Taču bieži mēdz būt arī tā, ka drēbju skapis pildīts līdz malām ar garlaicīgām, pelēk-melni-nekādām lupatiņām “paliec sveika jaunība” stilā. Vai arī, tiešām, karājas tikai pāris, lai arī labas, lietas. Taču divu kleitu un vienas jaciņas ir vai kā par maz sievietes laimei.

Sievietes garderobei ir jābūt košai, krāsainai un oriģinālai. Viss, protams, ir atkarīgs no viņas gaumes un tipāža. Taču, ticiet man, nav nevienas sievietes uz šīs planētas, kam piestāv tikai melns un netīri-pelēks.

Vīrieši! Ja jūsu dāmai ir nabadzīga vai garlaicīga garderobe, tas ir trauksmes signāls! Ļoti iespējams, ka viņa jūtas nomākta un, iespējams, nejūtas iekārojama. Uzdāviniet viņai lakatiņu vai šallīti smukā krāsā, vai aizvediet iepirkties un piedāvājiet nopirkt kaut ko krāsainu un pavasarīgu, pat tad, ja ārā ir mīnus 20. Uzlabojiet sievietei garastāvokli un viņa kļūs vēl laimīgāka blakus tik vērīgam vīrietim.

123Nākamā lapaspuse