Sievietes erogēnā zona smadzenes III daļa – “Prāts ir izsalcis pēc jauniem iespaidiem”

Publicējis Dakteris, , X
dažādība

Smadzenes aktivizē viss jaunais un negaidītais. Jaunu iespaidu ietekmē smadzenēs pat izdalās papildus stimulatori, kas savā ziņā ir līdzīgi narkotikām un paaugstina smadzeņu aktivitāti. To var pielīdzināt procesam, kad uzbudinājumā, dzimumhormonu ietekmē sievietes krūšu gali piebriest un kļūst jūtīgi. Lai arī smadzenes nepiebriest, pilnīgi noteikti saasinās to uztvere. Sajūta ir ārkārtīgi patīkama un stimulējoša, kā izstaipīties svaigā gaisā pēc ilgas un garlaicīgas lekcijas.

Noslēpums ir tajā, ka ierastās un standarta darbības var atrisināt neapzinātā – primitīvākā smadzeņu daļa, tā rezultātā sievietei tām pat nav jāpievērš uzmanība. Attiecīgi arī vīriešiem, kas dara ierastās lietas, sieviete vienkārši nepievērš uzmanību. Noteikti arī tev ir gadījies, ka neievēro kā esi veicis kādu ceļa posmu, kuru ej katru dienu. Smadzenes vienkārši taupa savus resursus neplānotu situāciju apstrādei. Šāds domāšanas process ir nepieciešams cilvēka izdzīvošanai, tāpēc darbojas bez izņēmumiem.

Rutīnas notikumi liek samazināties smadzeņu aktivitātei un attiecīgi arī smadzeņu ķīmijai. Vienā vārdā to sauc par garlaicību – rodas gurdenums un vienaldzība. Iepriekšējā reizē minētais piemērs neatstātu iespaidu uz meiteni, kura divas reizes dienā ir spiesta iet uz darbu pa pludmali. Lai gan ļoti iespējams, ka viņa par to vēl nekad nebija aizdomājusies šādā veidā un šis skatījums viņai dos pavisam jaunas izjūtas.

Atslēga uz jaunām emocijām ir jaunrade

Atslēga uz jauno ir radošums. Jaunrade ir tas, kas mūs atšķir pat no visinteliģentākajām mašīnām. Tas ir process, ko nav iespējams realizēt ar parastu loģiku. No šī tev ir jāsaprot tas, ka jaunrade ir visefektīvākais veids smadzeņu aktivizēšanai. Smadzenes saņem informāciju, ar kuru primitīvākās daļas nav spējīgas tikt galā. Parastā loģika nedarbojas un jāiesaistās smadzeņu daļām, kas atbild par abstraktu jēdzienu analīzi un emocijām. Emocijas salīdzinājumā ar loģiku ir kā sistēmas algebrā salīdzinājumā ar integrāļiem skaitliskajās metodēs. Tās liek smadzenēm iesaistīt plašākus resursus un pozitīvā nozīmē iekarst.

Jaunrade ir vīrieša potenciāls

Pateicoties lielajiem resursu ieguldījumiem jaunradē, tas ir brīnišķīgs vīrieša smadzeņu potenciāla rādītājs. Domā sievietēm nepatīk vīrieši ar izteiktu smadzeņu potenciālu? Padomā vēlreiz. Sievietes visos laikos ir mīlējušas dzejniekus, mūziķus un cita veida māksliniekus. Viņu dzīve ir viena nepārtraukta jaunrade un sievietes tas vilina kā mušas uz medu.

Pirms esi saskumis par māksliniecisko talantu trūkumu, pateikšu tev labās ziņas. Tev nav jābūt māksliniekam, lai būtu radošam. Kā jau minēju, viss jaunais un neierastais tiks šādi uztverts. Tās var būt visikdienišķākās un banālākās lietas, uz kurām tu liec meitenei paskatīties no jauna rakursa. Vienkārši piejauc klāt nebijušas emocijas. To var iemācīties katrs.

Paldies, ka lasīji!
Dakteris

Iesaki arī draugiem!