Sievietes erogēnā zona smadzenes IV daļa – “Slepenais ierocis”

Publicējis Dakteris, , X
asprātīgs

Sievietes valdzina viss jaunais un neierastais, tāpēc viņas mīl mūziķus, dzejniekus un cita veida māksliniekus. Es iepriekšējā reizē apzināti nepieminēju vēl vienu ļoti svarīgu jaunrades novirzienu un māksliniekus, kuri ar to nodarbojas. Atstāju labāko uz beigām, jo tas ir ārkārtīgi vienkārši un pieejams ikvienam. Tev nav jāpiedzimst ar kādiem īpašiem talantiem. Tu to vari sākt izkopt un izmantot kaut vai šodien.

Par ko es runāju? Ļoti vienkārši, tas ir humors. Sievietes dievina smieties. Smiekli paši par sevi izraisa veselu kokteili dažādu stimulējošu ķimikāliju sekrēciju (izdalīšanos) organismā. Tomēr šoreiz apskatīšu tikai to daļu, kas attiecas uz jaunradi, bet smieklu pozitīvo iespaidu uz ķermeni atstāšu citai reizei.

Joks ir smieklīgs, jo liek paskatīties uz kādu lietu nebijušā, netipiskā un iespējams pat ekstrēmā rakursā. Humora pamatā ir negaidīts notikumu pagrieziens.


- Celies miegamice!
- Vai, Anniņ, ļauj vēl piecas minūtītes pagulēt!
- Es neesmu Anniņa - es esmu viņas vīrs.

Šī, pēkšņā notikumu gaitas maiņa izsit smadzenes no rutīnas un liek darboties aktīvāk, lai aptvertu pateikto. Tas ir iemesls kāpēc otrreiz dzirdēts joks vairs nav tik smieklīgs. Šajā reizē neiedziļināšos tālāk jautājumā par humoru, taču uzreiz saku, šī tēma ir ļoti plaša. Pavēro komiķus, iemācies kādas anekdotes vai vienkārši piedomā pie neierastā ikdienā. Derēs arī jebkurš stāsts no tavas dzīves ar negaidītu notikumu pavērsienu. Pozitīvā nozīmē, protams.

Tāpat pie humora var pieskaitīt ironiju un sarkasmu. Ar šiem diviem tipiņiem gan labāk nepārspīlēt. Tas ir tāds pikants humors, kuru kā piparus vajag tikai nedaudz. Vēl šajā arsenālā noteikti jāatzīmē viens no savaldzināšanas neapstrīdamajiem smagsvariem – lecīgās asprātības. Šī tehnika vienkārši lauž visus ierastos meitenes komunikācijas modeļus, izsit no rutīnas sliedēm un aktivizē smadzenes efektīvāk par jebkuru citu līdzekli. Jā, arī labāk kā būt par rokgrupas solistu. To varu apstiprināt arī no personīgās pieredzes.

Lai gan meiteņu uz zoba pavilkšanas pozitīvais iespaids ir bijis zināms vienmēr, pirmais to atsevišķi pieminēja Deivids DeAndželo (David DeAngelo). Arī mēs par to esam rakstījuši un noteikti turpināsim rakstīt. Pamatā to varētu iedalīt trijās kategorijās:

sievietes vēlas

1. Sava statusa celšana.
- Rokas nost no inventāra! Tu zini cik izmaksā tāda, seksīga ķermeņa uzturēšana?! Takā lūdzu, 5 Ls par pieskāršanos.

2. Meitenes pavilkšana uz zoba.
- Kādas tev smukas kurpes! Viņas sieviešu izmēros arī pārdod?
- Man patīk tavi mati! Iedomājos, cik labi tie izskatītos izmazgāti.

3. Vērsts uz citiem cilvēkiem, notikumiem.
- Klau, tikai neskaties! Taču man šķiet tā meiča met uz tevi aci. Reku viņa tieši skatās. Negriezies!

Dalījums ir ļoti aptuvens. Daudzi joki var atbilst vairākām kategorijām. Ne vienmēr statusa celšanai nepieciešams “lielīties”, pastāv varianti, kuros apzināti it kā sevi noliec. Tomēr arī tas parādā tavu pārliecību par sevi. Tieši tāpat arī meitenes pavilkšana uz zoba var patiesībā būt apslēpts kompliments.


Viņa ir kupraina un siekalojas, taču šīs kamieļmātes saimniece ir apburoši skaista.

Nākamreiz, kad skatīsies komēdiju, humora šovu vai komiķa uzstāšanos pievērs uzmanību jokiem un pasniegšanas veidam. Patapini idejas, pielāgo sev un izmanto viņu pieejas, lai pasniegtu reālus notikumus no savas dzīves. Pat tad, ja nostrādās tikai pāris joki, Tu jau būsi galvas tiesu pārāks par pelēko masu.

Paldies, ka lasīji!
Dakteris

Iesaki arī draugiem!