Sievietes erogēnā zona smadzenes II daļa – “Piemērs”

Publicējis Dakteris, , X
flirts

Sievietes mīla ar ausīm, jo atšķirībā no vizuāliem tēliem, tas atstāj vietu fantāzijai. Fantāzijā jebkura doma, kā sniega pika, kas veļas no kalna aplīp ar detaļām un viņas emocijām. Ja liksi sievietei domāt par tuvību ar tevi, vari uzskatīt, ka esi viņu savaldzinājis. Viss, kas nepieciešams pēc tam, ir vienkārši ļaut viņai šo piku palēnām velt lielāku. Metaforas, tēlaini izteicieni un emocijām izkrāsoti stāsti ir labākais veids kā to iekustināt.

Piemērs ar emocionālu nokrāsu

Tev patīk pastaigāties saulrietā gar jūru? Es dievinu sajūtu, kad saulē uzsilušās smiltis, klusi gurkstot maigi glāsta pēdas un iespiežas starp pirkstiem. Saule lēnām slīd aiz horizonta, kļūstot sulīgi sārta, kā salduma piebriedis ābols.

Piemērā es uzdodu jautājumu, kas liek viņai atmiņā atsaukt pieredzi, kad viņa ir pastaigājusies gar jūru un saulrietu. Mērķis ir likt viņai iedomāties, tāpēc atbildei īsti nemaz nav nozīmes. Tu viņas domas vienkārši uzstellē uz vajadzīgā viļņa kā radioaparātu.

Tam seko stāstījums izmantojot sajūtas, kas asociējas ar tausti, dzirdi, redzi, garšu u.t.t. Pie tam vairākās vietās izmantoju sinestēziju1. Kas smadzenēm ir kā smilšains ceļš, braucot ar velosipēdu – tev nākas pielikt papildus piepūli, lai tiktu uz priekšu. Tikai šajā gadījumā tas ir pozitīvi, jo izraisa vieglu transu, kas ļauj meitenei vēl dziļāk iegrimt šajā fantāzijā un ļauties izjūtām.

Sekretāre krāvējiem lielveikalā: „Lūdzu, beidziet lietot necenzētus izteicienus – es visu iztēlojos.”

Tieši tā “fantāzijā”. Viņa klausoties iztēlojas tevis teikto, t.i. fantazē, jo aprakstā ir tikai dažas detaļas, bet smadzenes necieš vākumu. Viņas piepilda to ar pašas piezīmētām detaļām un niansēm. Katrs vārds kā pika, kas, veļoties no kalna, aplīp ar sniegu un kļūst lielāka.

Divdomīgi

Visbeidzot pēdējā prāta īpatnība, ko liku lietā ir neviennozīmīgi vārdi. Šajā kontekstā vārdiem “glāsta”, “iespiežas”, “starp” un “piebriedis” ir ļoti neitrāla nozīme, taču zemapziņa uztver uzreiz visas variācijas, ko sieviete pazīst. Lai arī ar šiem vārdiem saistītās sajūtas būs tikai kā atskaņas, tās ļoti viegli var pārsvērt emociju kausus daudz saviļņojošāku domu virzienā.

Vēl jāpiezīmē, ka process ir tieši tāds pats kā plānojot vai paredzot nākotnes notikumus. No smadzeņu viedokļa nav atšķirības starp fantāziju un plānu. Patiesībā domās robeža starp daudzām lietām izzūd. Priekš tevis, tas nozīmē, ka meitenei domāt par pieskārienu un to reāli sajust ir gandrīz viens un tas pats.

Turpinājums sekos…

1Vienkāršoti izsakoties maņu jaukšana. Piemēram: Siltie krāsu toņi; Griezīga skaņa.

Paldies, ka lasīji!
Dakteris

Iesaki arī draugiem!

10 komentāri rakstam “Sievietes erogēnā zona smadzenes II daļa – “Piemērs””

 1. Slepenais raksta:

  Labs raksts

 2. olafs raksta:

  Tas ir svarīgi ,lai to bieži izmantotu arī ikdienišķās situācijās nevis tikai savaldzināšanā ,jo biežāk tu mēģināsi tēlaini raksturot lietas,jo labāk tev tas sanāks un varbūt pat drīz to sāksi darīt neapzināti!

  • Dakteris raksta:

   Pilnīgi piekrītu. Pie tam, lielākā daļa no lietām, ko dari, lai kļūtu labāks ar sievietēm, palīdz tev kļūt labākam arī citās dzīves jomās.

 3. Feja raksta:

  Par fantāziju tiesa. Atliek atrast pareizos vārdus un jau redzams kino ar visām garšām un maņām. Patīkamas fantāzijas uzlabo ne tikai noskaņojumu, bet arī rada sievietei drošības sajūtu, kas palīdz atbrīvoties.

 4. sieviete raksta:

  Tas viss tiesa, jaa sieviete ir romantiska (un lielākā daļa noteikti ir!), bet mani šī romantiski tēlainā izteikšanās pilnīgi noteikti sasmīdinās. Vīrietis sāk runāt dzejā – wtf! tas nav vīrietis, bet tirliņš!

  • Dakteris raksta:

   “Ja neuzvedīsies rātni, paņemšu pār celi un sadošu ar pipku pa dupsi, tā ka biksiņas svilst.” Tēlaini un divdomīgi var izteikties ne tikai romantiski. Bez tam, smieklīgi ir tad, kad murrā kaķēns. Kad murrā tīģeris, tas jau ir seksīgi.

   • Lara Croft raksta:

    Tādu teikumu manā klātbūtnē labāk neizrunāt, jo tas tiks uztverts kā agresija, tas liks domāt, ka vīrietis mani uztver kā mazu, audzināmu bērnu.
    Nejūtu nepieciešamību klausīties romantiskas pasakas, patīk gudri vīrieši, kas runā konkrēti. Tas arī ir kaut kāds stereotips, ka visām sievietēm nepieciešama romantika.

 5. sieviete pēc 40 raksta:

  Ir ļoti labs raksts.. nemaz nav jābūt romantiskai.. var jau arī seksīgi un neķītri rakstīt.. iztēle darbojas :) man piemēram ļoti patīk ja vīrietis man raksta ko vēlētos ar mani darīt.. citreiz jo trakā jo labāk.. jo nav jau viss jārealizē.. bet emocijas tiek pārraidītas;)

  • Dakteris raksta:

   Paldies! Pilnīgi piekrītu, katram vīrietim jāprot pateikt, kas draisks savai sievietei. Svešiniecei – tā jau ir māksla. Sekss sākas ne jau brīdī, kad uzrausies virsū meitenei, bet brīdī, kad viņa par to sāk domāt.