Iepazīsties ar meiteni tā, lai pirmais randiņš uz viņu atstāj dziļu iespaidu

Publicējis Egoists, , X

Tas pats ir attiecināms arī skatoties plašāk par vienkārši ēdienu. Tik pat labi var nomainīt paša randiņa koncepciju saknē. Piemēram, tev ir ieplānots pārsteigums ar jumta nonešanas elementiem – tu viņu gribi aizvest patrakot pa kalnu ar ragavām. Kas, starp citu, ir ļoti laba ideja. Gari stāstīt kāpēc, tāpēc vienkārši uzticies meistaram. Nu, lūk. Tu ierodies uz randiņu, bet viņa ir smalkos augstpapēžu zābaciņos un svārkos. Loģiski, ka kalns atkrīt. Līdz ar to tev jābūt gatavam alternatīvam randiņa scenārijam. Kaut vai vienkārši aizejiet uz tējnīcu vai šautuvi. Starp citu, otrais variants būs labāks, jo ņemot vērā smalko izskatu, kas brutāls atstās daudz dziļāku iespaidu.

Super iepazīšanās tehnika pirmajam randiņam

Visbeidzot mēs nonākam pie solītas tehnikas. Iepriekš minētais piemērs par nepiemēroto apģērbu nebija tāpat vien. Meitenēm pārsteigumi patīk, tāpēc randiņš atstās daudz labāku iespaidu, ja meitenei būs iespēja pafantazēt par to, ko tad īsti jūs darīsiet.

Lai saglabātu šo mistērijas dūmaku pār pirmo randiņu un parūpētos par to, lai viņa būt piemēroti apģērbt, tev atliek vien viņai pateikt, kas viņai būtu jāvelk mugurā. Jā, tieši tik vienkārši. Minētajā piemērā pateiksi, lai viņa apģērbjas brīvi, drēbēs, kurās viņai būs silti, un nebaidās sasmērēt. Viss ģeniālais esot vienkāršs un šis ir tas gadījums. Padomā pats.

Atstāj iespaidu uz tikko iepazītu meiteni

Pirmkārt, ar šādu norādi, kas patiesībā neko daudz nepasaka, tu vēl vairāk uzjundīsi viņas fantāziju un nepacietību uzzināt, ko tad tu īsti izdomāji randiņam. Tu gribētu, lai meitene degtu nepacietībā aiziet ar tevi uz randiņu? …tas ir retorisks jautājums, nevajag uzreiz spiegt aiz sajūsmas, es atbildi tāpat zinu.

Otrkārt, un tas sasaucas ar sākumā pateikto, tu uzņemies vadību. Nav daudz lietas, kas parāda lielāku dominanci un pārliecību par sevi. Gadījumam, ja palaidi garām, šīs divas ir seksīgākās vīrieša iezīmes. Arī šis šķiet tīri vienkārši. Tomēr ir vēl kas vairāk.

Treškārt, tu izjauc viņas ierasto scenāriju, izsit meiteni no rāmjiem. Meitenēm neviens nenorāda kā būtu jāģērbjas, jo sevišķi ejot uz randiņu. Neviens džeks to iepriekš nebūs darījis. Pēdējais vīrietis, kas to darīja, bija viņas tēvs. Labākajā gadījumā – Draugs, ar kuru viņa ilgāku laiku bija kopā. Pucēšanās un apģērbs ir meiteņu lieta. Viņas to uzskata par savu jomu.

Šādi tu apšļaksti divus zaķus vienā piegājienā. Viņai izveidojas tūlītējas asociācijas ar cilvēkiem, kuriem ir liela teikšana pār viņas dzīvi, un tu izsit viņu no ierastās rutīnas. Un atkal, šī raksta ietvaros neizplūdīšu, kāpēc tas ir svarīgi. Vienkārši pieņem to par patiesību. Tajā brīdī, kad izsit sievieti no viņas klišejām, viņa kļūst par mīkstu mālu tavās rokās. Standarta randiņš var ļoti vienkārši pārvērsties par aizraujošu piedzīvojumu pēc tevis izvēlēta scenārija.

Paldies, ka lasīji!
Egoists

Iesaki arī draugiem!

12 lapaspuse