Iepazīšanās internetā V daļa – „Idejas un triki, ko rakstīt pirmajā ziņā”

Publicējis Egoists, , X

Viņa tev saka priekšā, ko vēlas

Ja vēl neesi iedomājies, tad es tev to tagad pasaku. Ņem vērā to, ko viņa ir skaidri un gaiši uzrakstījusi anketā par savām prioritātēm, vērtībām un vēlmēm. Piemēram, ja viņa raksta par ceļošanu, raksti par jauniem iespaidiem, vietām, nevis klasisko mūziku. Ja viņa ir rakstījusi, ka viņai patīk sportiski vīrieši, it kā netīšam iestarpini, kaut ko par savām sportiskajām aktivitātēm. Vienvārdsakot viņa tev pati saka priekšā, ko grib, lai viņai pateiktu Tu. Izmanto to.

Piemērs ļoti vienkāršs. Meitenei profilā bija kāda dzejniek darbs par to kādam jābūt vīrietim. Pa lielam, stipram, spējīgam aizsargāt sievieti, inteliģentam u.t.t. Mana pirmā vēstule – “Esmu kareivis, ar mākslu sirdī un zinātni galvā.” Pirmajā rindiņā es vienkārši pārrakstīju viņas pašas teikto. Viņa, protams, atbildēja.

Kļūsti par pro

Iepazīšanās profesionālis

Cilvēks vislabāk uztver informāciju caur dominējošo uztveres kanālu. Ja rakstīsi atbilstoši tam, viņa to uztvers daudz labāk. Tā ir ievērojama priekšrocība, jo atšķirība ir ievērojama. Tikpat ievērojama, kā glaudot kaķi pa un pret spalvu. Šādu pieskaņošanos izmanto profesionāli sarunu vedēji, tirgotāji, advokāti un pārējie, kuru maize ir atkarīga no spējas nodot otram savu domu.

Pēc bildēm un aprakstītā var noteikt viņas uztveres modalitāti, t.i. kurš no uztveres kanāliem ir dominējošais, t.i. viņa pasauli galvenokārt uztver caur redzi un vizuāliem tēliem, caur dzirdi un runu vai caur pieskārienu un ķermeniskām sajūtām. Praktiski viss ir daudz vienkāršāk kā izklausās/izskatās/šķiet teorijā. Sadzirdēji/ieraudzīji/sajuti atšķirību starp šiem trim?

To var viegli noteikt pēc izvēlētās bildes kompozīcijas. Ja viņa izvēlās savam profilam bildes, kur kamera ir augstāk par acu līniju un novietota tālu, viņa uztver pasauli caur vizuāliem tēliem. Līdz ar to tavi izteicieni būs vairāk vērsti tieši uz to, ko var redzēt ar acīm. Savukārt, ja kamera atrodas acu – vidējā līmenī un distance attiecīgi arī ir vidēja, viņa visdrīzāk dod priekšroku uz dzirdi vērstai valodai. Attiecīgi tev jārunā vairāk par lietām, ko var dzirdēt. Un pēdējais, ja bildes pārsvarā ir uzņemta no apakšas un iekadrētas tā, ka viņa aizņem lielāko bildes daļu, meitene visdrīzāk pasauli uztver ar tausti, garšu un ožu. Šajā gadījumā Tu rakstīsi par ķermeniskām sajūtām.

Post scriptum

Normāls atbilžu procents

Atceries, ka lielākoties meitene neatbild ar tevi nesaistītu iemeslu dēļ. Viņa varēja vienkārši palaist garām vēstuli. Viņai ir draņķīgs garīgais, PMS un simts vēl citu iemeslu. Pēc visiem standartiem pat izcilākie vārdu meistari saņem atbildi tikai 50% gadījumu. Tomēr pārrēķinot reālās sievietēs tas ir ļoti salds skaitlis.

1 Cilvēks, kura emocijas ir vērstas uz iekšu, t.i. neizrāda jūtas.

2Cilvēks, kuram dominē dzirdes uztveres kanāls, t.i. labāk uztver valodu vai mūziku kā, piemēram, vizuālus tēlus.

3Cilvēks, kura emocijas ir vērstas uz āru, t.i. tendēts uz brīvu jūtu paušanu.

4Pārsvarā ar tausti, ožu un garšu.

Paldies, ka lasīji!
Egoists

Iesaki arī draugiem!

12 lapaspuse

2 komentāri rakstam “Iepazīšanās internetā V daļa – „Idejas un triki, ko rakstīt pirmajā ziņā””

 1. Anna raksta:

  Teikums “Ja tevi, tas neinteresē, paldies par veltīto laiku. Novēlu tev atrast te to, ko meklē” ir tiešais ceļš uz neatbildēšanu. Meitenei jājūt, ka tu noteikti gribi saņemt viņas atbildi, nevis ļauj pašai izvēlēties. Arī stils un gramatika, protams, nostrādā. Viņa izvēlēsies neuzbāzties. Sākumā jācīnās, pēc tam var sākt atkāpties…

  • Egoists raksta:

   Pirmkārt, lasi uzmanīgi “pa laikam iemet”. Svarīgs tieši kontrasts.
   Otrkārt, pilnīga ačgārni. Tādu, kam dikti vajag ir 99%. Tos dzēš automātiski. Cīnās tie, kuriem nav variantu un tie, kuri nav vajadzīgi citām, nav vajadzīgi arī viņai.
   Cīnīties vajag par tām, ar kurām jau guli, nevis atkāpties.
   Lai vai kā, paldies par komentāru! Papildus info noteikti noderēs.