Kokteiļi un seksīga veļa – Atskats uz Playboy party koijotos III daļa

Publicējis Egoists, , X

Piektdiena, vakars vēl agrs un pasākums par, kuru vērts uzrakstīt. Jautrība nenoplok. Turpinu atļauties vairāk un dāvāt meitenēm smaidus. Ja domāji meitenēm nepatīk, ka viņas paķircina, turpini lasīt! Uzzināsi, ka tieši lecīga un asprātīga attieksme ir tā, kas garantē panākumus pat pie vispieprasītākajām meitenēm. Pierakstīju interesantākās situācijas vakara gaitā, dialogus ar apburošām jaunkundzēm un, pēc maniem ieskatiem, svarīgākās detaļas.

Turpinu izklāstu par mūsu piedzīvojumiem 15.martā notikušajā Playboy baļļukā. Iesākumā cerēju aprobežoties ar vienu rakstu un vienkārši izmest dialogus, kā praktisku piemēru tēmai lecīgs un asprātīgs. Procesā, kad lapaspušu skaitītājs pārvēlās pār 5, sapratu, ka ir virkne svarīgu detaļu, kuras nevaru izlaist. Pateiktā pasniegšana parasti ir daudz svarīgāka kā paši vārdi. Ārpus konteksta, manis teiktais ļoti viegli varētu kādu aizvainot.

Atgādināšu, ka visi dialogi ir ar super-izskatīgām meitenēm. Tas nozīmē, ka varu nebaidīties uzrauties uz kādiem kompleksiem vai zemu pašnovērtējumu. Par to var vairāk palasīt rakstā par 10 ballu sistēmu. Mans mērķis, pavelkot meiteni uz zoba, ir likt viņai pasmaidīt un tikt garām sociālajai maskai. Ja kāda apvainotos, to uzskatītu par savu kļūdu. Tomēr Tu būtu pārsteigts, ja zinātu cik patiesībā tālu var aiziet.

Otrais cēliens pie bāra letes

Tāpat kā vecajajos koijotos arī jaunajos dominē bāra letes. Henrija Forda konveijerizācijas princips darbībā – piegāji, ielēja, nākošais. Konveijerus apkalpo armija īpaši atlasītu meiteņu, fantāziju rosinošās kleitiņās. Pirmajā daļā rakstīju par dialogu, ko uzsāku ar vienu no šīm burvīgajām meitenēm. Īpašu izvēles kritēriju nebija, vienkārši piegāju tuvākajai, brīvajai.

Pēc dziedāšanas priekšnesuma nolēmām, ka derētu apslapināt rīkli. Bez tam, man taču vismaz dzēriens jāuzsauc čomam, kas sagādāja ieejas kartes pasākumā. Bez šaubām devāmies pie jaukās bārmenītes, ar kuru iepazināmies iepriekš. Pieejot pie bāra, mūs uzreiz uzrunāja viena no vairākām bārmenēm, kas darbojās aiz tās pašas letes.

- Nē! Tu, protams, esi ļoti jauka, bet mums labāk patīk viņa.

Atsaucīga meitene

Lišķīgi smaidot ar skatienu norādīju uz iepriekš minēto meiteni. Bārmene uztvēra joku un smaidot nogrozīja galvu, dodot vietu savai kolēģei.

- Klau! Man tev ir baigais uzdevums. Tu māki pārbaudīt vai karti ņems pretim?

Mani tiešām šis jautājums interesēja, sakarā ar banku sistēmas problēmu. Vienlaicīgi arī varēju piedāvāt nelielu izaicinājumu meitenei. Saproti, es jau varēju vienkārši palūgt, taču man labāk patīk, ka izdabā man. Atzīstu esmu Egoists.

Laimīgā kārtā karti pieņēma un nebūs vajadzība grabināties ar sīceni. Un atkal es varētu vienkārši palūgt sataisīt man kokteili. Tā vietā ļāvu viņai būt noderīgākai.

- Ko labu vari man piedāvāt no bezalkoholiskajiem kokteiļiem? Kurš tev no visiem sanāk vislabāk?

12Nākamā lapaspuse

3 komentāri rakstam “Kokteiļi un seksīga veļa – Atskats uz Playboy party koijotos III daļa”

 1. paula raksta:

  amoralle dizainere ir sieviete. neticami, ka sieviete, kura taču ir kautrīga un savu seksualitāti slēpjoša būtne (no DABAS), varētu būt dizaina autore apakšvaļai, ne :D

  • Egoists raksta:

   Tiešām. Tā ar tiem māksliniekiem ir, apspiestās emocijas meklē savu izeju uz āru.

 2. Jānis raksta:

  Patīk parunāt par sieviešu apakšveļu un par jaukiem labumiem.