10 ballu sistēmas un viena no objektīva novērtējuma nozīmēm

Publicējis Egoists, , X
individualitāte

Iepriekšējā reizē iesāku tēmu par to, kas ir 10 ballu sistēma iepazīšanās jomā. Tas nav tikai lineālītis, ko izmantot, lai ar draugiem pamērītos, kuram garāks. Šīs skalas galvenais mērķis ir objektīvi novērtēt meitenes pievilcības “tirgus” vērtību, t.i. pieprasījumu. Šajā reizē pastāstīšu, kā to piemēro vīriešiem un ko mums visiem tas nozīmē. Tas izskaidros daudzus jautājumus un domāju ne vienu vien iepriecināšu, jo patiesība ir mums labvēlīga.

Lai arī cik dīvaini tas nebūtu arī sievietes vīriešus novērtē pēc izskata. Pie tam daudz smalkāk un detalizētāk kā mēs viņas. Ja tu zinātu cik ātri un “nežēlīgi” viņas to dara, tu būtu šokā. Zinātāji to salīdzina ar skeneri, kas nepalaiž garām ne mazāko detaļu. Tomēr šis vērtējums balstās uz ievērojami atšķirīgiem principiem no tiem, ko mēs lietojam, lai novērtētu sievieti.

Sliktās, nu vai arī labās, kā uz to skatās, ziņas ir tādas, ka var pārlekt pār trim ballēm. Tas nozīmē, ka vīrietis, kurš pavilks uz 5, reālistiski var iepazīties un savaldzināt meiteni, kuru var novērtēt ar 8. Protams, tas prasīs pamatīgu piepūli, taču ir ļoti iespējams.

Neskatoties uz to, ka sievietes izdara vērtējumu un pat stāsta par to draudzenēm, tik strikti loģiska skala sievietēm nav nepieciešama. Tā vietā ir meiteņu kods, ko saprot tikai “iesvētītās”.

Bez šaubām iedzimtajam izskatam šajā vērtējumā ir nozīme arī augumam u.c. detaļām, kuras nevaram izmainīt. Tomēr, atšķirībā no gadījuma, kad vērtējam sievieti, tam ir otršķirīga nozīme. Piemēram, tīram un kārtīgam apģērbam ir daudz labāks iespaids kā platam zodam. Es saprotu, ka tev ideāla figūra skrandās patiks tikpat labi, kā kārtīgā kleitiņā, tomēr šeit ir tā atšķirība, kas mūs “atšķir” no sievietēm.

Sievietei daudz lielāka nozīme ir tam, cik vīrietis ir kopts, kādā formā sevi tur, vai prot ar gaumi piemeklēt apģērbu un tā tālāk. Šajā situācijā pat nepieminu to kā vīrietis sevi pasniedz. Ķermeņa valoda un personības šarms šajā gadījumā ir ārpus konkurences, jo tā nozīme pārsit visu pārējo.

Sakārtojot savu ķermeni, izskatu un rūpīgi piemeklējot apģērbu jebkurš vīrietis var tikt līdz 5 ballēm. Tieši tā jebkurš bez izņēmumiem un tas nav tikai mans viedoklis. Ver vaļā sadaļu Šarms un sāc no gala. Ja esi piedzimis bez defektiem, viegli tiksi pāri minētajām piecām ballēm.

Paldies, ka lasīji!
Egoists

Iesaki arī draugiem!