Ķermeņa apmatojums II daļa – „Matiņi ausīs, degunā u.c. plūkājamās vietās”

Publicējis Lieliskais, , X
izskats

Vīrietis ir spalvains un tas ir normāli, pat labi. Lai izskatītos kopti un izspiestu visus pievilcības punktus sievietes acīs, visa šī saimniecība ir jāuzrauga un šad tad jāizravē. Ir vietas uz vīrieša ķermeņa, kurās par apmatojuma nepieciešamību un apjomu viedokļi dalās, un ir tādas, kur nav divu domu – tas jālikvidē. Atkarībā no katra individuālās fizioloģijas1, nepieciešamā darba apjoms var mainīties no „par to pat nedomāju”, līdz „es tak viņus tikai nesen izdīrāju”.

Deguns un ausis bez matiņiem

Melnie vīteņi, kas demonstratīvi stiepjas no ausīm un deguna izskatās briesmīgi. Par to nav divu domu. Tas ir ekvivalenti notecējušam puņķim vai kartupeļiem ausīs. No šiem matiem ir jātiek vaļā. Spridzināt nevajag, pietiks, ja parūpēsies, lai tie nelien ārpus sava orgāna – deguna vai auss, attiecīgi.

Spalvainas ausis

Izdarāms tas ir vienkārši. Pirmais variants – ar manikīra šķērītēm, tām, kurām tu griez nagus, ap griez matiņus tā, lai tie būtu nedaudz īsāki par malu. Praktiski, griežot matiņus degunā šķērītes ieslīpi jāielaiž kādus trīs milimetrus iekšā nāsī. Ausīs šķēres iekšā bāzt nevajag. Pietiks, ja nolīdzināsi gliemežnīcas malās saaugušos brikšņus.

Ērtāks un drošāks variants ir speciāli tam paredzētas matu dzenamās mašīnītes. Parasti tām ir apaļš uzgalis, kuru var iebāzt par dažiem milimetriem nāsī vai arī ērti manevrēt pa auss gliemežnīcas iekšpusi.

Tomēr priekšroku no visiem variantiem dodu uzacu pincetei. Tā ir līdzīga parastajai, tikai ar tādu atšķirību, ka tai ir plats gals. Tas padara matiņu izraušanu ļoti ērtu. Pretēji matiņu apgriešanai vienā vai otrā veidā, šis process prasa lielāku pacietību un rūpību. Katrs matiņš atsevišķi ir jāizrauj un jānotur visi lamuvārdi, kas pēc tam cenšas izrauties. Galvenais pluss ir tāds, ka matiņi daudz ilgāk neataugs – tātad par to ilgāk varēs nedomāt. Pie tam, kad matiņi tomēr ataugs, tie būs daudz plānāki, kā rezultātā mazāk pamanāmi.

12Nākamā lapaspuse