Ķermeņa apmatojums IV daļa – “Spalvainas krūtis un kājas, koptas paduses un kušķis tur lejā”

Publicējis Lieliskais, , X
izskats

Ķermeņa apmatojums ietekmē ne tikai vizuālo iespaidu, bet arī personīgo labsajūtu. Sakārtots ķermeņa apmatojums rada kopta vīrieša iespaidu. Apmatojums īstajās vietās demonstrē vīrišķību. Pie ķermeņa, kam viss ir īstajās vietas meitenei ir patīkamāk pieglausties un samīļot vietās, kur tas ir jo sevišķi patīkami. Velti laiku sev un divkārt novērtēsi pozitīvu rezultātu.

Tīras paduses

Tīras paduses vīriešiem savas pozīcijas jau ir gandrīz pilnībā nostiprinājušas. Šķiet uz palikšanu. Vīrieši ir praktiski lopiņi un apmatojums padusēs rada tikai neērtībās.

No medicīniskā viedokļa apmatojums padusēs mūsdienu cilvēkam ir lieks. Lielāko dienas daļu mēs pavadām apģērbā. Jo sevišķi vīrieši, kas +30 grādos staigā trīsdaļīgā uzvalkā. Paduses ir aizsegtas un nevēdinās. Pie tam, padusēm ir tendence svīst stiprāk kā pārējam ķermenim. Mitrais “krūmājs” ir brīnišķīga vide, kurā vairoties dažādām baktērijām. Tās rada nepatīkamu aromātu. Tu domāji, ka sviedri smird? Tā nav. Tas, kas smird, ir baktēriju kakas. Visa šī dzīvība, ilgāk iedarbojoties uz maigo padušu ādu, var radīt pat iekaisumus un labvēlīgu augsni sēnīšu infekcijām.

No estētiskā viedokļa vispār jau arī diez kas nav. Skats, kad džeks paceļ roku un tur izsprāgst baiss kušķis, nav gluži zaķu magnēts. Vai teiksim gultā. Pēc kaislību viesuļa norimšanas, tu paņem meiteni azotē, bet tavi džungļi vijas ap viņas maigo ādu. Tie kairina un vienkārši rada diskomfortu.

Bez tam uz aizaugušām padusēm tērējas vairāk dezodoranta un efekts no tā ir mazāk jūtams.

Vienkāršākais variants ir to visu brīnumu vienkārši noskūt. Taču regulāra skūšana rada kairinājumu ādai. Ataugušie matiņi ir kā asa birste. Ja vēl tas viss notiek kopā un zem uzvalka saulainā dienā, gribas nospļautie un iet tirgot saldējumu pludmalē. Šo iemeslu dēļ dodu priekšroku vaksācijai. Vienreiz noplēs un gandrīz uz mēnesi var aizmirst. Ataugušie matiņi ir plānāki galos, tāpēc neduras. Tie ir arī retāki, tāpēc normāls izskats saglabājas ilgāk un pie nākamās procedūras zobi vairs tik cieši nav jākož.

Kažociņš uz krūtīm

Par kažociņu uz krūtīm viedokļi dalās. Personīgi es lepojos ar savām spalvainajām krūtīm. Sievietēm, ar ko tiekos, arī patīk. Esmu dzirdējis, ka citas tomēr dodot priekšroku gludām. Džekiem, kas veltījuši daudz laika, lai uzpumpētu masu, gribas to nodemonstrēt visā pilnībā. Viņi, protams, atbrīvojas no matiem. Taču tā ir atsevišķa kategorija. Ja arī Tu esi nolēmis atbrīvoties no sava kažociņa, iesaku vaksāciju. Ar žileti būs jāņemas bieži un rugāji uz krūtīm izskatās diezgan dīvaini.

12Nākamā lapaspuse