Daži trāpīgi padomi no vīriešu stilistes Anúsh

Publicējis Lieliskais, , X
izskats

Piedzimstot par vīrieti tev, pirmkārt, ir paveicies izskata ziņā. Nedaudz piestrādājot pie sava apģērba un kā to pasniedz, vari viegli kļūt no vīrieša, kam sievietes nepievērš uzmanību, par vīrieti, kuru nevar neievērot. Padomos, kā panākt tieši to, stila seminārā pagājušajā trešdienā, dalījās Anna Bagdasarjan, jeb vienkārši – Anúsh. Arī es tiku ielūgts un dažos no tiem varu padalīties ar tevi.

Pasākumi, kuros tiek runāts par vīriešu stilu, Rīgā ir retums, tāpēc, kad saņēmu ielūgumu ne mirkli nešaubījos – man tur ir jābūt. Semināru vadīja stiliste ar pamatīgu pieredzes bagāžu Anna Bagdasarjan (Anúsh). Pasākums noritēja brīvā un nepiespiestā gaisotnē. Viegli sagremojamos kumosos apkopotā informācija un pasākuma saimnieces atraktīvais pasniegšanas veids, ļāva pasākumu izbaudīt ne tikai kā vērtīgas informācijas piesātinātu mācību stundu, bet arī kā patīkami pavadītu vakaru.

Uzreiz redzams, ka šis ir ne pirmais seminārs, kuru viņa vada. Sausa teksta praktiski nebija. Viss tika uzskatāmi ilustrēts ar attēliem un piemēriem uz klātesošajiem. Līdz ar to uzreiz uz vietas bija iespēja iegūt vairākus vērtīgus padomus tieši sev. Saņēmu arī atbildes uz saviem piekasīgajiem jautājumiem. Domāju jau ir pilnīgi skaidrs, esmu ļoti apmierināts, tāpēc ķeršos pie solītajiem vīriešu stila padomiem.

Pirmais bauslis vīrieša izskatam

Ja gribi, lai tavā dzīvē būtu skaistas sievietes, arī tev pašam ir jāizskatās labi. (Tie ir mani vārdi) Tomēr izrādās vīrietis var izskatīties arī pārāk labi. Tādus parasti apzīmē ar vārdu “saldais” vai pat vēl zilāk. Principā ir risks sievietes acīs izskatīties smieklīgi. Lai nepāršautu pār strīpu, Anúsh piedāvā vienkāršu formulu.

Vīrietim ir jāizskatās labi, taču ne tik ļoti, lai rastos iespaids, ka būtu centies.

Vīriešu stiliste

Visādam gadījumam atšifrēšu, ko tas nozīmē. Piemēram, ja lieto matu ieveidošanas līdzekli, tas nedrīkst būt pamanāms. No želejas spīdoši mati nav daudz labāki, par neķemmētiem. Uzacīm ir jābūt kārtīgām un īstajā vietā. Tai pat laikā super precīzās, kā ar zīmuli ievilktās līnijas, lai paliek sievietēm. Kontūrām ir jābūt nedaudz izplūdušām. U.t.m.l.

Bārda vai ne-bārda

Turpinot apmatojuma tēmu. Ūsas ir stabili ārā no modes. Tās lieto tikai kopā ar bārdām un bārdiņām. Pieturoties pie zelta vidusceļa, modē ir vakardienas rugāji. Ideāli gludais skuvums paliek darba intervijām un vectēvam.

12Nākamā lapaspuse

4 komentāri rakstam “Daži trāpīgi padomi no vīriešu stilistes Anúsh”

 1. Jānis raksta:

  Teikums “Šādu precīzu un vienkārši realizējamu ieteikumu seminārā bija vēl daudz.” liek cerēt, ka būs vairāki raksti par šo tēmu..
  Paldies par pirmo! ;)

 2. Gusts raksta:

  Ūsas ir stabili ārā no modes – un kā ar Novembri, vīriešu mēnesi.. pat Kauperam bija ataudzētas gaumīgas ūsas uzskrullētas mazliet uz augšu. Manuprāt vienu mēnesi gadā tas izskatās amizanti. Taču jā, cik pajaunas sievietes izsakās, ūsas vinām nepatīk

  • Lieliskais raksta:

   Tieši tā, joka pēc var kaut vai klauna degunu uzkabināt un būs amizanti. Lai gan tagad aizvien vairāk jaunu vīriešu sāk nēsāt bārdu, joprojām universālā formula ir “vakardienas rugāji”.