5 lieli NĒ mūsdienu vīrieša stilā

Publicējis viesis, , X
iespaids

Labi izskatīties vēlas ikviens, lai gan lielai daļai vīriešu vienkārši pietrūkst pieredzes un nepieciešamo iemaņu. Stilists vienkāršiem cilvēkiem – Anush piedāvā piecus vērtīgus padomus, sekojot kuriem varēsi izvairīties no vairākām, atbaidošām stila kļūdām.

1. Jēzenes

Iešļūcenes, klikatas un vēl virkne nosaukumu vienām un tām pašām šausmām! Šāda veida, atļaušos izteikties, apavi, sākotnēji tika paredzēta pludmalei, un …nekas nav mainījies! Iešļūcenes joprojām ir tikai un vienīgi pludmales apavi! Protams, es tagad nepiedāvāju turpmāk visiem vīriešiem, no smiltīm pārejot uz asfaltu, nekavējoties mainīt iešļūcenes pret lakādas kurpēm. Taču NEKĀDĀ gadījumā nerādieties tajās pilsētā. Tas, var teikt, ir nepieklājīgi. Arguments “visi taču tā staigā” – neiet krastā. Pat tad, ja daudzi tā staigā. Jums vajadzētu būt labākam par tiem “visiem” un “daudziem”.

2. Lēts pulkstenis

Lēts vīriešu pulkstenis

Ja esat ofisa darbinieks, jums jau vajadzētu zināt, ka pulkstenis ir tā īpašnieka statusa rādītājs. Tāpēc, vīrieša pulkstenim jābūt viņa mēneša algas vērtībā. Parasti šajā vietā, savos semināros, es dzirdu neapmierinātus izsaucienus un sāku izvairīties no, manā virzienā lidojošiem, puvušiem tomātiem. Taču, piedodiet, ne es to izdomāju. Un, ja jūs domājat – “ai, kāda atšķirība, neviens tāpat tajā neorientējas”, ticiet man, tas tā nav. Jūsu “lielākais čiekurs”, kad izvēlējās sev pulksteni, atbilstoši etiķetei – algas apmērā, un raudāja dziļi sirdī, raksturīgi vīrieša dabai, ļoti rūpīgi studēja variantus. Takā atšķirt 100 un 1000 EUR vērtu pulksteni viņš pilnīgi noteikti varēs. Nemaz nerunājot par klientiem, kas, ļoti iespējams, taisās Jums uzticēt savu naudu vai projektus. Vīrietis ar 50 EUR vērtu pulksteni, nevienam, kaut cik nopietnam uzņēmējam, neizraisīs uzticību vai labvēlību.

12Nākamā lapaspuse

6 komentāri rakstam “5 lieli NĒ mūsdienu vīrieša stilā”

 1. Kaspars raksta:

  Jā, protams, nenākas pirmo reizi dzirdēt par pulksteni algas apmērā, taču tomēr noderētu sīkāks skaidrojums par to, kad šādu pulksteni pienāktos valkāt. Neredzu variantu par “gandrīz visu laiku”. Ofisa darbinieki mēdz būt dažādi, back office darbiniekiem teorētiski pat nebūtu jāsatiekas ar klientiem. Varbūt smagi kļūdos, taču gandrīz droši var pateikt, ka algas apmēra pulkstenis nebūs g-shock (kā attēlā) izturībā līdz ar to, sevi pazīstot, viņš varētu visai ātri tikt izšķaidīts kādā pavisam ikdienišķā situācijā, jo ja ir pierasts to lietot, tas ir nemanāms un netiek vilkts nost ja vien nav plānots darīt kaut kādas pavisam netīras lietas. Līdz ar to – kad tādu pieklātos valkāt?

 2. Lala raksta:

  Manupraat jeezeneem nav ne vainas karstaa vasarad dienaa…manupraat galvenais noteiceejs vai viirietis (arii sievietes) ir sakopussas kaaju nagus un aadu!!:)

  Arii sievieteem vajadzretu atteikties no tank tops valkaassanu…briesmiigi izskataas ka no kreklinna uz muguras kruusstura lences ir aaraa!!

  Manupraat pulkstenis arii par 100$ var izskatiities gaumiigi.

  Galvenais manupraat ir labi kopts kkermenis jo pat visskaistaakaas dreebes nenosleeps alus veederu un zilus plleegurossanas rinnkkus zem aciim!!:)

  Kaa mana ome teica: iists viirietis smarzzo peec labaam kkermenna ziepeem un tiiras vellas!!:)

 3. Ilze raksta:

  Kapitāli! Par jēzenēm un “sieviešu sitēju kreklu”, un arī par treniņtērpu pilnībā piekrītu. Ar katru vasaru arvien vairāk nākas šausmināties par šādi ģērbtiem cilvēkiem; apzināti nesaku “vīriešiem”, jo arī sievietes, šķiet, netiek audzinātas apģērbties atbilstoši vietai un situācijai.

 4. Gusts raksta:

  Te rakstā minētais laikam ir R-eiropas kultūras sapratnē..
  Latvijā ir daudz cilvēki treniņtērpos, kuriem ir mīļotās un viņi nebūt nav vieni, ko Jūs uz to atbildēsiet?

  • Lieliskais raksta:

   Tas vien, ka bezgaumīgu cilvēku ir daudz nepadara to par normu. Tāpat kā smēķēšana nekļūst par jauku ieradumu tāpēc vien, ka smēķētāju ir daudz. Tas ir nejēdzīgi un, ja vien cilvēkam ir izvēles iespējas viņš no kontaktēšanās ar tādiem izvairīsies. Tu gribētu būt kopā ar sievieti, kurai nav izvēles iespēju?

 5. Dainis raksta:

  Jā, pilnībā piekrītu par to, ka rokas pulkstenim ir jābūt pieklājīgam.